LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 05. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Ludza
Mostly cloudy
-6°C
 
A A A

Radošas nodarbības jauniešiem – no idejas līdz filmai

2Jaunieši, jums ir lieliska iespēja radoši pavadīt brīvo laiku un iegūt jaunas zināšanas neformālā gaisotnē!

17. jūnijā no plkst. 10.00 līdz 17.00 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra telpās notiks „Iedvesmas darbnīca”. Tā veicinās radošuma izpausmi jauniešu ikdienā, spēs izvirzīt un pilnveidot nestandarta idejas.

19. jūnijā un 20. jūnijā plkst. 10.00 līdz 17.00 BJC notiks radošā darbnīca “No idejas līdz filmai”. Šajā darbnīcā jaunieši apgūs kinematogrāfijas mākslu.

26. jūnijā no plkst. 10.00 līdz 17.00 BJC telpās jauniešiem būs iespēja darboties radošajā darbnīcā “Sevis pasniegšanas māksla TV”, kuras mērķis ir apzināties un pielietot jauniešu iekšējos resursus, radošu, strukturētu un pārliecinošu prezentāciju, sižetu gatavošanā un pasniegšanā.

27. jūnijā no plkst. 10.00 līdz 17.00 BJC notiks radošā darbnīca “Pasākuma vadīšanas māksla”, kur jaunieši apgūs scenārija, reklāmas veidošanu, mācīsies plānot budžetu utt.

Tiek aicināti jaunieši no 14 līdz 23 gadu vecumam. Pieteikties radošajām darbnīcām var Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrā (Tirgus ielā 22, Ludzā). Kontaktpersona: Solvita Binovska – jaunatnes lietu speciāliste, t. 26526353, e-pasts: [email protected]

Projekts “Ludza TV” mobilās filmēšanas komandas izveide” (līguma Nr. 4-33/20) tiek īstenots Jaunatnes politikas valsts programmas 2014. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Informāciju sagatavoja

Svetlana Rimša, sabiedrisko attiecību speciāliste

 

coloring.cool