LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda
Ludza
Cloudy
8°C
 
A A A

Puzurs aizved ekskursijā uz Rīgu

puzuri-042Lai mācītos latvisko dzīvesziņu, mēs, Ludzas pilsētas ģimnāzijas 3.b klase, nolēmām piedalīties Swedbank rīkotajā konkursā “Ar puzuru rotāti Ziemassvētki”. Vakarā, kopā ar vecākiem savā klasē izveidojām lielu puzuru – Ziemassvētku zvanu.

Savu puzuri nofotografējām un aizsūtījām konkursa rīkotājiem. Esam iekļuvuši pirmajā trijniekā valstī un uzaicināti uz pasākumu Rīgā. Mācību semestra  beigās klase jau izbaudīja nopelnīto balvu un vienu dienu pavadīja Rīgā, baudot konkursa organizētāju sagādātos pārsteigumus

Tur mums notika izglītojoša stunda par to, kā darbojas banka, kā jārīkojas ar naudu, bijaekskursija pa bankas ēku un izrādes apmeklējums Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, pusdienas. Transportu nodrošināja Swedbank. Bija vērts piedalīties šai konkursā.

Paldies vecākiem par palīdzību!

Nellija Žuka,

klases audzinātāja

coloring.cool