LV EN

Piektdiena, 2023. gada 03. februāris
Vida, Ida, Aīda
Ludza
Partly cloudy
-6°C
 
A A A

Pureņos uzvar “Niknās blusas”

Par tradīciju kļuvuši netradicionālie sporta svētki augusta beigās Pureņos. Arī šogad 21. augustā savā starpā sacentās četras komandas. Lai arī dalībnieku vecums bija dažāds, tika respektēts vismazāko dalībnieku spēku samērs.

Katrai komandai vajadzēja pārvarēt 7 visai dīvainus sacīkšu veidus. “Vecā Bila mešanā” 1. vietu ieguva komanda “Boss” (kopā 53m). Betona bruģa turēšanā 1. vietu ieguva komanda “Niknās blusas 2”. Viena litra sulas dzeršanā vislabāk veicās “Niknajām blusām 2”. Visgrūtāk busa vilkšanā veicās komandai “Latgaļi”, jo komandā 5 no 6 dalībniekiem bija bērni no 10.-14 gadiem.(4. vieta). Stafetē ar 2 sek. starpību 2. vietu ieguva komanda “Boss”. Spēka disciplīnā “Susuri” bija neuzvarami. Dvieļbolā “Niknās blusas 2″(1. vieta) un “Susuri”(2. vieta) ļoti saspringti cīnījās par uzvaru. Apkopojot sacensību rezultātus, 1. vietu ieguva “Niknās blusas 2”, 2. vietu “Boss”, 3. vietu “Susuri”, 4. vietu “Latgaļi”.

Pēc sacensībām vakarā iedzīvotāji kuplā skaitā apmeklēja diskotēku. Tas bija noslēgums šai dienai, kā arī atvadīšanas no vasaras. Pavisam drīz sāksies jaunais mācību gads studentiem un skolēniem, gribētu novēlēt panākumus, nezaudēt optimismu, un atcerēties – galvenais ir piedalīties, nevis uzvarēt.

Pureņu Tautas nama vadītāja

A. Lotane