LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 23. jūlijs
Magda, Magone, Mērija
Ludza
Mostly sunny
19°C
 
A A A

Projekts no Latgales saņem īpašu LabieDarbi.lv Gada Balvu

labiedarbiAr saviļņojumu, pozitīvām emocijām un gandarījuma sajūtu par padarīto darbu AS 4finance zīmola, nebanku kredītdevēju nozares līdera SMScredit.lv labdarības iniciatīvas LabieDarbi.lv komanda, draugi un projektu dalībnieki 6. jūnijā pulcējās uz jubilejas svinību oficiālo daļu Spīķeru koncertzālē. Par sirsnīgu un draudzīgu atmosfēru visu ceremonijas laiku rūpējās pasākuma vadītājs Lauris Reiniks, bet balvas izcilāko un iedvesmojošāko projektu autoriem, kas ar savu neatlaidību, mērķtiecību un drosmi ir devuši nenovērtējamu ieguldījumu izglītības, kultūras, sporta un citu jomu attīstībā, pasniedza sabiedrībā zināmi cilvēki: Marats un Emīls no grupas Musiqq, dziedātāja Liene Greifāne, aktieris Gints Grāvelis, šķēpmetējs Ainārs Kovals, Arvīds Berķis no grupas Blitze un gleznotāja Liene Skulme.
Nominācijā ,,Mēs – sabiedrībai’’ balva tika piešķirta mērķtiecīgajiem un aktīvajiem jauniešiem no Ludzas, kas ar realizētā projekta ,,Ludza TV’’ palīdzību vēlējās informēt gan pilsētniekus, gan potenciālos pilsētas ciemiņus par Ludzā notiekošajiem pasākumiem, pieejamajām atpūtas un izklaides iespējām. Pateicoties iegūtajai uzvarai LabieDarbi.lv projektu konkursā, Ludzas jaunieši nu var atainot ikvienu pilsētā notiekošo kultūras, sporta un cita veida pasākumus ar jaunu, specializētu un TV sižetiem atbilstošu tehniku.
Kā pasākuma laikā norādīja arī LabieDarbi.lv projekta vadītāja Jeļena Šļihta: ,,Mēs droši varam teikt, ka pagājušajā gadā Latvijā ir piedzimuši jauni talantīgi mūziķi, dejotāji, sportisti un zinātnieki, kas liks Latvijas vārdam izskanēt pasaulē.’’
LabieDarbi.lv iniciatīva tika aizsākta pirms pieciem gadiem ar nolūku sniegt finansiālu atbalstu ikvienam talantīgam Latvijas iedzīvotājam un mērķtiecīgai organizācijai, un šo gadu laikā visā Latvijā ir īstenoti vairāk nekā 250 projekti ar kopējo ziedojuma summu, kas pārsniedz 1 322 000 eiro. ,,Mums ir svarīgi sniegt ieguldījumu visas sabiedrības attīstībā un labklājības veicināšanā, un mēs varam lepoties, ka šo piecu gadu laikā LabieDarbi.lv iniciatīva ir izaugusi līdz visas Latvijas mērogam, palīdzot idejām ne tikai tapt uz papīra, bet īstenoties reālajā dzīvē,’’ norāda 4finance izpilddirektors Toms Jurjevs.

Informāciju sagatavoja:
Baiba Jaņēviča
LabieDarbi.lv Jaunākā projektu vadītāja Tālrunis: 29650098
E-pasts: [email protected]

coloring.cool