LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita
Ludza
Cloudy
8°C
 
A A A

Probācijas dienesta Ludzas TS gaida “ēnotājus”

2017.gada 15.februārī Valsts probācijas dienesta Ludzas teritoriālā struktūrvienība tradicionāli piedalīsies Ēnu dienas pasākumā!

Ēnu diena ir unikāla iespēja jauniešiem nepastarpināti iepazīt Valsts probācijas dienesta darba ikdienu.

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) reģistrēta preču zīme.

Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

Lai pieteiktos šī gada 15.februārī “ēnot” Valsts probācijas dienesta probācijas speciālistam, skolēnam līdz 5.feburārim jāpiesakās www.enudiena.lv un jānosūta aizpildīta pieteikuma anketa, var pieteikties zvanot pa tālruni 65707328, sūtot pieteikumu: [email protected]

Uz tikšanos Valsts probācijas dienesta Ludzas TSV(Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads)!

coloring.cool