LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda
Ludza
Showers
9°C
 
A A A

Prieks par sagādāto pārsteigumu

Latvijas Sarkanā Krusta Ludzas komitejas jauniešu grupa, ko vada LPĢ 12. klases skolniece Linda Mičule, Sieviešu dienas priekšvakarā nolēma sagādāt pārsteigumu sociālā aprūpes centra “Ludza” sievietēm. Pansionātā, kā sarunvalodā esam pieraduši dēvēt aprūpes centru, dienas rit vienā režīmā. Ciemiņi te allaž tiek gaidīti. Pavasara ziedi un personīgi novēlējumi Sieviešu dienas rītā ļoti daudzām centra iedzīvotājām bija liels pārsteigums.

Katra viesošanās reize pansionātā arī meitenēm ir emocionāls pārdzīvojums un izraisa pārdomas par cilvēka dzīves straujo gaitu, par cilvēku likteņiem, attiecībām.

Liels paldies ziedu veikala “Puķu paradīze” vadītājai par atbalstu jauniešu iniciatīvai. Veikals šai akcijai atvēlēja krāšņas tulpes . 

SK Ludzas komitejas jaunieši meklē domubiedrus, kas vēlas iesaistīties šai kustībā. Sazinieties ar Lindu Mičuli ([email protected]).

Vanda Žulina,

LPĢ skolotāja

coloring.cool