LV EN

Otrdiena, 2022. gada 06. decembris
Niklāvs, Niks, Nikolajs
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Portālā www.Latvija.lv/studijas varēs sākt reģistrēties pamatstudijām

No šī gada 2. jūlija līdz 17. jūlijam visiem studēt gribētājiem būs iespēja ātri un ērti pieteikties studijām 11 Latvijas augstskolās, izmantojot vienotā valsts un pašvaldību portāla www.Latvija.lv/studijas sniegto e – pakalpojumu. Topošie studenti varēs pieteikties studijām Latvijas Universitātē, Rīgas Tehniskajā universitātē, Latvijas Lauksaimniecības universitātē, Liepājas Universitātē, Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā, Banku augstskolā, Ventspils Augstskolā, Daugavpils Universitātē, Informācijas sistēmu menedžmenta augstskolā, Rēzeknes Augstskolā, un Vidzemes Augstskolā. E-pakalpojumā reflektanti varēs sekot līdzi pieteikšanās gaitai un uzzināt konkursa rezultātus.

No 10. līdz17. jūlijam visiem topošajiem studentiem, arī tiem, kas pieteikušies elektroniski, obligāti jāierodas personīgi jebkurā no šo vienpadsmit augstskolu uzņemšanas punktiem apstiprināt savus pieteikumus un uzrādīt dokumentu oriģinālus. Šajā laika posmā reflektanti varēs pieteikties studijām arī klātienē jebkurā no iesaistīto augstskolu uzņemšanas punktiem.

Vienotā sistēma un e-pakalpojums „Elektroniska pieteikšanās studijām pamatstudiju programmās”, dod iespēju pieteikumu studijām iesniegt jebkurā no šīm vienpadsmit augstskolām un pieteikties uz vairākām piedāvātajām pamatstudiju programmām ar vienu pieteikumu.

Vienotās pieteikšanās priekšrocības:
• iespēja pieteikties jebkurā no 11 augstskolu vairāk nekā 250 studiju programmām;
• norādīt vairākas studiju programmas, savirknējot tās vēlamajā prioritāšu secībā;
• iespēja tiešsaistē mainīt izvēlēto studiju programmu prioritāšu secību;
• konkursa rezultātā iegūt studiju vietu atbilstoši savai augstākajai prioritātei;
• vienota pieteikšanās maksa – 20 lati, neatkarīgi no augstskolu un izvēlēto studiju programmu skaita.

Vienotais valsts un pašvaldību pakalpojumu portāls www.Latvija.lv nodrošina pieeju 46 e-pakalpojumiem un satur informāciju par vairāk kā 1970 valsts un pašvaldību pakalpojumu saņemšanas iespējam.

Iveta Ciganova
Valsts reģionālās attīstības aģentūras
Sadarbības un informācijas departamenta projektu vadītāja

Vairāk informācijas
Iveta.ciganova@vraa.gov.lv
Tālr. +371 67079030,
Fakss +37167079001