LV RU EN

Svētdiena, 2022. gada 29. maijs
Raivis, Raivo, Maksis
Ludza
Partly sunny
12°C
 
A A A

Politiski represēto personu ievērībai

Ar 2012. gada 8. martu Ministru kabineta noteikumos Nr. 495 „Likuma „Par nekustamā īpašuma nodokļa” normu piemērošanas kārtība” ir stājušies spēkā grozījumi – politiski represētām personām nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojums piemērojams ar nākamo mēnesi pēc dokumentu iesniegšanas pašvaldībā.
Lai saņemtu nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumus 2013.gadam, Ludzas novada pašvaldība lūdz politiski represētām personām līdz 2012. gada 30. decembrim iesniegt Ludzas novada pašvaldībā nepieciešamos dokumentus: politiski represētās apliecības kopiju un iesniegumu par nodokļa atvieglojuma piemērošanu ar apliecinājumu, ka zeme un individuālā dzīvojamā māja netiek izmantota saimnieciskajā darbībā.

coloring.cool