LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 26. jūlijs
Ance, Anna, Annija
Ludza
Partly cloudy
18°C
 
A A A

Policijas paziņojums

VP_logoŠ.g. 13.jūnijā, ceturtdien, ap plkst.21:20 Ludzas novada Isnaudas pagasta Istalsnas ciemā pagaidām nenoskaidrota automašīna notrieca gājēju – kādu 1976.gadā dzimušo vīrieti. Cietušais nogādāts medicīnas iestādē. Transportlīdzekļa vadītājs, rupji pārkāpjot Ceļu satiksmes noteikumu prasības, ceļu satiksmes negadījuma vietu ir atstājis.

Policija lūdz visas personas, kurām ir jebkāda informācija, saistīta ar notikušo, un kura varētu sekmēt  minētā ceļu satiksmes negadījumā iesaistītās automašīnas un tās vadītāja noskaidrošanu, nekavējoties zvanīt pa tālr. 110, 64603500, 27894786 vai personīgi griezties tuvākajā policijas iestādē. Izmeklēšanas gaitā noskaidrots, ka šo negadījumu varēja redzēt garām braucošās automašīnas VW Passat (sarkanā krāsā) vadītāja un vēl kāda transportlīdzekļa vadītājs (iespējams, džipa veida automašīna tumšā krāsā). Nepalieciet vienaldzīgi! Iepriekš pateicamies par palīdzību un atsaucību!

coloring.cool