LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 23. jūlijs
Magda, Magone, Mērija
Ludza
Mostly sunny
21°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

VP logoLaika posmā no šī gada 17. līdz 24. februārim VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Zilupes un Ciblas novadu teritorijas, tika reģistrēti 70 notikumi: 9 zādzības (tai skaitā 2 – no mājas vai dzīvokļa, 2 velosipēdu zādzības), 10 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 6 huligānisma gadījumi un 6 ģimenes konflikti. Konstatēta patvaļīga meža cirte Ludzas novada Istras pagastā. Uzsākti 11 kriminālprocesi. Sastādīti 36 administratīvā pārkāpuma protokoli, tai skaitā 5 nelikumīgās alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu aprites jomā.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 37 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus. Konstatēts, ka 3 gadījumos riteņbraucēji brauca ar velosipēdiem, būdami alkoholisko dzērienu ietekmē. Reģistrēti 6 ceļu satiksmes negadījumi, cieta 1 persona, bojā gājušo nav.

***

Pagājušā gada rudenī policijā tika saņemti paziņojumi no Ludzas iedzīvotājiem par to, ka no viņu automašīnām nozagtas dažādas mantas. Turpinot izmeklēšanu, š.g. 20.februārī noskaidrots, ka minētās zādzības ir izdarījuši 1982.gadā un 1993.gadā dzimušie vīrieši. Izmeklēšana turpinās.

***

20.februārī ap pusdienlaiku Ludzā, Liepājas ielā Ludzas Mazā ezera un Zvirgzdenes ezera satekā uz ledus atrasts priekšmets līdzīgs granātai. Noskaidrots, ka tā bija mācību granāta.

***

22.februārī ap plkst.04:00 no rīta konstatēts, ka Ludzā, Stacijas ielā kādā izklaides vietā notikusi zādzība: kāds vīrietis nozaga pārtikas produktus, traukus un alkoholiskos dzērienus. Nodarītā materiāla zaudējuma apmērs- ap 77 EUR. Saistībā ar minēto zādzību aizturēts 1993.gadā rēzeknietis. Noskaidrots, ka šis vīrietis noziedzīga nodarījuma izdarīšanas laikā atradās alkoholisko dzērienu ietekmē.

***

23.februārī policijā saņemts paziņojums, ka Ludzas novada Isnaudas pagastā notikusi iekļūšana kādā angārā. Garnadži, uzlaužot logu, iekļuva iekšā un nozaga lauksaimniecības tehnikas detaļas un metāllūžņus. Materiālais zaudējums – ap 200 EUR. Notiek tālākā izmeklēšana.

***

23.februārī ap plkst. 12:55 pilsētā Ludza konstatēta kārtēja preču zādzība no lielveikala: šoreiz kāds 1959.gadā dzimušais vīrietis nozaga pārtiku 4.98 EUR vērtībā.

***

23.februārī ap plkst.15:50 Ludzā, Krāslavas ielā automašīna VW Sharan izraisīja sadursmi ar priekšā braucošo automašīnu VW Passat. Transportlīdzekļu sadursmes rezultātā cieta VW Passat pasažiere, kura guva galvas sasitumu. Cietusī no medicīniskās palīdzības atteicās. Noskaidrots, ka šo sadursmi izraisījušais vadītājs- 1974.gadā dzimušais vīrietis atradās pie stūres alkoholisko dzērienu iespaidā.

 

Sagatavoja:

Jeļena Rutkovska

VP Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

tālr.: 65703807, 26540044

coloring.cool