LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 05. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Ludza
Mostly cloudy
-5°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

VP_logoLaika posmā no šī gada no šī gada 20. līdz 27.janvārim VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Zilupes un Ciblas novadu teritorijas, tika reģistrēti 35 notikumi: 6 zādzības, 3 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 2 huligānisma gadījumi un 1 ģimenes konflikts. Uzsākti 10 kriminālprocesi. Sastādīti 15 administratīvā pārkāpuma protokoli, tai skaitā 2 nelikumīgās alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu aprites jomā.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 57 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus. Netika konstatēts neviens gadījums, kad kāds transportlīdzekļa vadītājs atradās pie stūres alkoholisko dzērienu ietekmē. Reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi, bojā gājušo un cietušo nav.

***

Pagājušā nedēļā Rīgā tika aizturēts 1972.gadā dzimušais vīrietis no Kārsavas novada, kurām par izvairīšanos no tiesas Ludzas rajona tiesa piemēroja drošības līdzekli- apcietinājumu un kopš 2013.gada oktobra mēneša viņš atradās meklēšanā.

Jāpiebilst, ka šis vīrietis ir arī saistīts ar vairākiem krāpšanas gadījumiem mūsu iecirkņa apkalpojamā teritorijā, noformējot SMS kredītus uz svešām personām.

Ņemot vērā minēto un arī to, ka pēdējā laikā policijā griežas iedzīvotāji, kuri cieš no dažādiem krāpniekiem, policija lūdz iedzīvotājus, īpaši vecāku gadu cilvēkus būt piesardzīgiem ar savas personas datiem un personu apliecinošiem dokumentiem un nenodot tos svešu cilvēku rīcībā, lai pasargātu sevi no iespējamiem krāpšanas gadījumiem.

***

24.janvārī ap plkst.18:00 policijā saņemts paziņojums no kāda ludzānieša par to, ka alkoholisko dzērienu lietošanas laikā mazpazīstamo personu grupā viņu piekāva un nolaupīja 2 viņam piederošus telefonus. Veicot operatīvo meklēšanas pasākumu rezultātā saistītie ar notikušo vīrieši tika atrasti un aizturēti- 1980.gadā un 1988.gadā dzimušie vīrieši. Nolaupītas mantas atrastas. Abi vīrieši agrāk jau bija nonākušie policijas redzeslokā. Izmeklēšana turpinās.

***

25.janvārī ap plkst.04:05 Kārsavas nov. Malnavas pag. C.Grebņova robežas kontroles punktā kontroles laikā kādā vieglā automašīnā atrasts polietilēna maisiņš ar pagaidām nenoskaidrotas izcelsmes vielu un vēl viens līdzīgs maisiņš atradās pie transportlīdzekļa vadītāja- 1979.gadā dzimušā vīrieti no Tadžikistāna. Izmeklēšanas gaitā radās aizdomās, ka šīs automašīnas vadītājs un pasažieris iespējams atrodas narkotiskās vai psihotropās vielas ietekmē. Abi vīrieši nogādāti medicīnas iestādē ekspertīzes veikšanai.

***

26.janvārī ap plkst.03:30 policijā saņemts paziņojums no kādas ārstniecības iestādes par to, ka kāds 1990.gadā dzimušais vīrietis guva miesas bojājumus iespējams izklaides pasākuma laikā c.Salnava, Salnavas pag., Kārsavas nov. Notiek notikušā apstākļu noskaidrošana.

 ***

Policijas paziņojums

Ņemot vērā augsto ziemas laiku, policija lūdz iedzīvotājus nebūt vienaldzīgiem pret apkārtējiem, īpaši nepilngadīgajiem, vecāku gadu cilvēkiem, kā arī pret personām, kuras ir stiprā alkohola reibumā un atrodas bezpalīdzīgā stāvoklī, nekavējoties ziņojot par to policijai vai glābšanas dienestam, zvanot pa tālr.:110 vai 112.

 

Sagatavoja:
Jeļena Rutkovska
VP Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore
tālr.: 65703807, 26540044

 

coloring.cool