LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 05. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Ludza
Mostly cloudy
-6°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

VP_logoLaika posmā no šī gada 13. līdz 20. janvārim VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Zilupes un Ciblas novadu teritorijas, tika reģistrēts 41 notikums: 9 zādzības, 5 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 3 huligānisma gadījumi un 1 ģimenes konflikts. Uzsākti 11 kriminālprocesi. Sastādīts 21 administratīvā pārkāpuma protokols, tai skaitā 3 nelikumīgās alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu aprites jomā.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 64 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus. Konstatēts, ka 1 automašīnas vadītājs atradās pie stūres alkoholisko dzērienu ietekmē un viņam nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesības, uzsākts kriminālprocess, kā arī 1 riteņbraucējs brauca ar velosipēdu, būdams alkohola reibumā. Reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi, bojā gājušo un cietušo nav.

***

Kā jau rakstīts kriminālhronikā, 9.janvārī ap plkst.22:15 Ludzā, Blaumaņa ielā kādam lielveikalam izsists loga stikls. Uz doto brīdi vainīgā personība noskaidrota, to ir izdarījis kāds 1974.gadā dzimušais vīrietis.

***

14.janvārī policijā saņemts paziņojums, ka laika posmā no šā gada 11.janvāra līdz notikušā konstatēšanas brīdim Ludzas novada Istras pagastā no kādas mājas izdarīta mantas zādzība. Garnadži, izsitot loga stiklu, iekļuva iekšā un nozaga mūzikas atskaņotāju Sony. Policijas darbinieki uzsākta kriminālprocesa ietvaros noskaidroja , ka ar šo zādzību ir saistītas 2 nepilngadīgas personas. Mūzikas atskaņotājs atrasts un atgriezts īpašniekam.

***

15.janvārī ap plkst.11:25 Ludzā, Tālavijas ielā kāda veikalā pagaidām nenoskaidrota persona sievietei nozaga maku, kurā atradās nauda- ap 200 eiro un daži dokumenti. Notiek tālākā izmeklēšana. Vainīgā personība noskaidrojas.

***

17.janvārī konstatēts, ka pēdējo 3 dienu laika posmā Kārsavas novada Goliševas pagastā saimnieka prombūtnes laikā no kādas mājas pazuda nauda – 80 eiro. Policija noskaidro visus notikušā apstākļus.

 

Sagatavoja:

Jeļena Rutkovska

VP Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

tālr.: 65703807, 26540044

coloring.cool