LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 28. novembris
Rita, Olita, Vita
Ludza
Mostly cloudy
0°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

indexLaika posmā no šī gada 6. līdz 13. janvārim VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Zilupes un Ciblas novadu teritorijas, tika reģistrēti 45 notikumi: 4 zādzības, 7 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 4 huligānisma gadījumi un 1 ģimenes konflikts. Uzsākti 15 kriminālprocesi. Sastādīti 22 administratīvā pārkāpuma protokoli, tai skaitā 3 nelikumīgās alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu aprites jomā.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 43 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus. Konstatēts, ka 3 automašīnu vadītāji atradās pie stūres alkoholisko dzērienu ietekmē, diviem no viņiem nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesības, uzsākti kriminālprocesi. Reģistrēts 1 ceļu satiksmes negadījums, bojā gājušo un cietušo nav.

***

Naktī uz 9. janvāri Ludzas novada Rundēnu pagastā pagaidām nenoskaidrotas personas, izlaužot kādas garāžas sienas dēļus, iekļuva iekšā un no automašīnas VW Passat, kura atradās garāžā, noleja 30 litrus degvielas. Izmeklēšana turpinās.

***

9.janvārī ap plkst.22:15 Ludzā, Blaumaņa ielā kādam lielveikalam izsists loga stikls. Vainīga persona tiek meklēta.

***

10. janvārī ap plkst.13:45 Ludzā konstatēta kārtēja preču zādzība no lielveikala. Šoreiz 2 mazgadīgas personas nozaga dažādas preces . Nodarīta materiāla zaudējuma apmērs – 44,07 eiro. Prece atgriezta veikalam.

***

11. janvārī ap plkst. 22:05 Ludzā, Liepājas ielā kādā dzīvoklī starp paziņām izcēlās konflikts, kura rezultātā 1981. gadā dzimušais vīrietis guva miesas bojājumus. Cietušais nogādāts medicīnas iestādē. Policija noskaidro apstākļus un saistīto ar notikušo personu loku.

 

Sagatavoja:

Jeļena Rutkovska

VP Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

tālr.: 65703807, 26540044

coloring.cool