LV EN

Piektdiena, 2022. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Clear
-5°C
 
A A A

Policija ziņo

Laika posmā no šī gada 19. līdz 26. martam VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēti 46 paziņojumi par dažādiem notikumiem, tai skaitā 5 zādzībām, 3 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 2 ģimenes konfliktiem, 5 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 8 kriminālprocesi. Sastādīti 42 administratīvā pārkāpuma protokoli.
Satiksmes uzraudzības inspektori konstatēja 53 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 5 gadījumos vadītāji atradās pie stūres alkohola reibumā, tai skaitā 2 automašīnu vadītāji, 1 mopēdists un 2 riteņbraucēji. Nedēļas laikā notika 5 ceļu satiksmes negadījumi, cietušo un bojā gājušo nav.

***
20. martā policijā griezās kāds vīrietis, kurš konstatēja, ka pazuda viņam piederošā piekabe ar mēbelēm, kuru pirms nedēļas viņš bija atstājis glabāšanā pie kāda vīrieša Zilupē. Uz aizdomu pamata tika aizturēts 1987. gadā dzimušais vietējais iedzīvotājs, agrāk nav tiesāts. Nozagtās mantas atrastas un atgrieztas īpašniekam.

***
21. martā pēc pusdienām Ludzā konstatēta kārtēja preču zādzība no kāda lielveikala. 1960. gadā dzimušais vīrietis, būdams alkohola reibumā, nozaga pārtikas produktus Ls 7,33 vērtībā. Uzsākts kriminālprocess. Aizdomās turētais agrāk ir vairākkārt tiesāts, tai skaitā par līdzīgu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanu.

***
22. martā apgaitas laikā konstatēts, ka Ludzas nov. Isnaudas pagastā no kādas mājas nozagts elektroenerģijas komercuzskaites mēraparāts “Meteris”. Nākamajā dienā līdzīga zādzība konstatēta Ludzas nov. Istras pagastā.

***
23. martā no rīta konstatēts, ka Zilupē, no Lāčplēša ielas mājas dzīvokļa kopīgās alkohola lietošanas laikā kādai sievietei pazuda mobilais tālrunis NOKIA C5. Materiālais zaudējums – ap Ls 30. Policija noskaidro visus notikušā apstākļus.

Informāciju sagatavoja:
Jeļena Rutkovska,
Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore