LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 30. jūlijs
Valters, Renārs
Ludza
Mostly cloudy
24°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

policijaLaika posmā no šī gada 18. līdz 25.novembrim VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēti 40 notikumi: 9 zādzības, 2 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 2 huligānisma gadījumi un 1 ģimenes konflikts. Konstatēta patvaļīga meža cirte Ciblas novada Līdumnieku pagastā. Uzsākti 12 kriminālprocesi. Sastādīti 18 administratīvā pārkāpuma protokoli, tai skaitā 2 nelikumīgās alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu aprites jomā.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 55 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu, 9 gadījumos vadītāji atradās pie stūres alkoholisko dzērienu ietekmē, tai skaitā 2 autovadītāji, 6 riteņbraucēji un 1 traktortehnikas vadītājs. Reģistrēti 6 ceļu satiksmes negadījumi, cieta 1 gājējs, bojā gājušo nav.

***

Aizvadītajā nedēļā Ludzā konstatētas 2 preču zādzības no veikaliem. Pirmais gadījums konstatēts š.g. 19.novembrī ap plkst.13:30, garnadzis ir kāds 1970.gadā dzimušais vietējais vīrietis, kurš agrāk vairākkārt bija nonācis policijas redzeslokā par dažādu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanu, tai skaitā preču zādzībām no veikaliem. Nākamajā dienā, 20.novembrī ap plkst. 14:08 konstatēta otrā zādzība. Šoreiz vainīga persona- kāds 1985.gadā dzimušais vīrietis. Abos gadījumos preces atgrieztas veikaliem. Jāpiebilst, ka abi vīrieši atradās alkohola reibumā noziedzīgo nodarījumu izdarīšanas laikā.

***

20.novembrī policijā griezās kāds ludzānietis, kurš paziņoja, ka 15.novembrī no viņa dzīvokļa nozagts mobilais telefons Nokia. Izmeklēšanā noskaidrots, ka ar notikušo saistīts kāds 1981.gadā dzimušais vīrietis. Nozagtais telefons atgriezts īpašniekam.

***

21.novembrī konstatēts, ka no Lielā Ludzas ezera krasta pazuda koka laiva. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

***

21.novembrī Ludzas novada Cirmas pagastā sankcionētās kratīšanas laikā policijas darbinieki konstatēja, ka 1969.gadā dzimušais vīrietis nelikumīgi glabāja šaujamieroci- medību bisi. Šaujamierocis izņemts, nozīmēta ekspertīze.

***

22.novembrī policijā saņemts paziņojums, ka laika posmā no š.g. 16.novembra līdz notikušā konstatēšanas brīdim Ludzas novada Brigu pagastā no kādas garāžas nozagtas mantas: elektromotori, akumulatori un dažādi metāla izstrādājumi. Uzsākts kriminālprocess. Nozagtas mantas un vainīgās personas tiek meklētas.

***

23.novembrī ap plkst.13:39 Ludzā, Tālavijas un Baznīcas ielu krustojumā 1986.gadā dzimušo vīrieti, kurš bija uzsācis šķērsot ceļa braucamo daļu un uz gājēju pārējas viņš tika notriekts ar automašīnu Audi A6, vadītājs 1964.gadā dzimušais vīrietis. Cietušais ar miesas bojājumiem nogādāts medicīnas iestādē. Noskaidrots, ka vadītājs nav lietojis alkoholiskos dzērienus.

Policijas lūdz visus autovadītājus pievērst lielāko uzmanību ceļa zīmēm jaunuzbūvetā ceļa posmā pilsētā Ludza.

 

Sagatavoja:

Jeļena Rutkovska

VP Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

tālr.: 65703807, 26540044

coloring.cool