LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 28. novembris
Rita, Olita, Vita
Ludza
Cloudy
-1°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

VP_logoLaika posmā no šī gada 11. līdz 19.novembrim VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēti 46 notikumi: 9 zādzības, 3 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 9 huligānisma gadījumi un 2 ģimenes konflikti. Uzsākti 16 kriminālprocesi. Sastādīti 16 administratīvā pārkāpuma protokoli, tai skaitā 2 nelikumīgās alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu aprites jomā.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 51 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu, 4 gadījumos vadītāji atradās pie stūres alkoholisko dzērienu ietekmē, tai skaitā 1 autovadītājs un 3 riteņbraucēji. Reģistrēti 6 ceļu satiksmes negadījumi, cietušo un bojā gājušo nav.

***

Policija turpina darbu nelegālās akcīzes preču jomā

Veicot sankcionētas kratīšanas pilsētā Ludza, š.g. 12.novembrī kāda privātmājā policijas darbinieki izņēma 10 000 cigaretes bez Latvijas akcīzes marķējuma, nākamajā dienā, veicot kratīšanu kādā citā mājā tika izņemtas 1400 cigaretes. Abos gadījumos noskaidrojas cigarešu izcelsme un valstij nodarīta kaitējuma apmērs.

***

14.novembrī, sadarbībā ar VP Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas darbiniekiem, Kārsavas novadā sankcionētas kratīšanas laikā kādā vietējā iedzīvotāja mājā tika atklāta nelegāla alkohola ražotne. Izņemti 400 litri brāgas un kandžas tecināšanas aparāts.

***

11.novembrī tika konstatēts, ka Ludzas novada Brigu pagastā no kādas mājas nozagti 2 motorzāģi, 1 kartupeļu maiss un speķis- ap 15 kg. Noskaidrots, ka to ir izdarījis kāds vietējais iedzīvotājs. Motorzāģi atgriezti īpašniekam.

***

11.novembrī policijā saņemts paziņojums, ka Zilupē, Skolas ielā no 2 mājām nozagtas dažādas mantas, tai skaitā 2 motorzāģi, svečturi un nauda. Aizdomās šo zādzību izdarīšanā tiek turēts 1991.gadā dzimušais vīrietis no Zilupes novada. Nozagtas mantas atrastas un atgrieztas īpašniekam. Jāpiebilst, ka aizdomās turētais agrāk jau bija nonācis policijas redzeslokā.

***

13.novembrī konstatēts, ka Ciblas novada Zvirgzdenes pagastā, izjaucot graudu kaltes konstrukciju, nozagtas metāls. Uzsāktā kriminālprocesa ietvaros iespējamo ar notikušo saistīto personu loks noskaidrots. Izmeklēšana turpinās.

***

Laika posmā no 13. līdz 15.novembrim Ciblas novada Pušmucovas pagastā no kādas kūts izdarīta mantu zādzība. Garnadža guvums- 2 motorzāģi Husqvarna. Uzsākts kriminālprocess. Notiek tālākā izmeklēšana.

***

Naktī uz 17.novembri Ludzā, Raiņa ielā pagaidām nenoskaidrotas personas noņēma no kādas automašīnas BMW 4 riepas ar diskiem. Nodarīta materiāla zaudējuma apmērs-ap Ls 150. Vainīgas personas un nozagtas mantas tiek meklētas.

***

Turpinot meklēšanas pasākumus, atklāta zādzība Ludzā: š.g.4.novembrī konstatēts, ka Raiņa ielā no pilsētas laukuma nozagta šļūtene 125 m garumā un granītakmens – ap 4 m2. Izmeklēšanas gaitā noskaidrots, ka ar minēto zādzību saistīts 1980.gadā dzimušais ludzānietis. Agrāk vairākkārt tiesāts. Visas nozagtas mantas mantas atrastas.

 

Sagatavoja:

Jeļena Rutkovska

VP Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

tālr.: 65703807, 26540044

coloring.cool