LV RU EN

Sestdiena, 2021. gada 31. jūlijs
Ruta, Rūta, Sigita, Angelika
Ludza
Mostly clear
22°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

VP_logoLaika posmā no šī gada 21. līdz 28.oktobrim VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēti 42 notikumi: 3 zādzības, 4 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 6 huligānisma gadījumi un 1 ģimenes konflikts. Uzsākti 13 kriminālprocesi. Sastādīti 18 administratīvā pārkāpuma protokoli, tai skaitā 3 nelikumīgās alkoholisko dzērienu aprites jomā.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 46 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 2 gadījumos autovadītāji atradās pie stūres alkoholisko dzērienu ietekmē. Reģistrēti 6 ceļu satiksmes negadījumi, cietušo un bojā gājušo nav.

***

23.oktobrī ap plkst.20:45 Ludzā, Tālavijas ielā uz tilta pagaidām nenoskaidrota persona piekāva kādu 1957.gadā dzimušo sievieti un nolaupīja viņas rokas somiņu . Nodarīta materiāla zaudējuma apmērs noskaidrojas. Policija veic tālāku izmeklēšanu.

Policija lūdz visas personas, kurām ir jebkāda informācija, kas varētu sekmēt šī nozieguma atklāšanu, nekavējoties zvanīt pa tālr.:110 vai personīgi griezties policijas iestādē. Iepriekš pateicamies par palīdzību!

***

23.oktobrī ap plkst.23:15 Ludzā, Jelgavas ielā kādā garāžu kooperatīvā Kriminālpolicijas darbinieki aizturēja 2 vietējos iedzīvotājus: 1975.gadā un 1986.gadā dzimušus vīriešus, pie kuriem tika atrastas un izņemtas 90 000 cigaretes bez Latvijas akcīzes marķējuma. Uzsākts kriminālprocess.

***

25.oktobrī ap plkst.21:35 Ludzas novada Isnaudas pagastā policijas darbinieki konstatēja, ka kāds nepilngadīgais pusaudzis glabāja politelēna maisiņu ar masu, līdzīgu narkotiskām vielām. Uzsākta kriminālprocesa ietvaros šīs pusaudzis aizturēts, kā arī viņam tika veikta analīze narkotisko vielu lietošanas fakta konstatēšanai.

***

26.oktobrī ap pusdienlaiku policijā saņemts paziņojums par to, ka izdarīta zādzība no automašīnas VW Passat, kura bija novietota stāvēšanai pie kādas mājas Ludzā, Latgales ielā. Zaglis iekļuva automašīnā caur bagāžas nodalījumu un nozaga automagnetolu JVC. Vainīga persona un nozagta manta tiek meklētas.

 

Policija atgādina

25. oktobrī ap plkst. 19:25 Ludzā, 18.Novembra ielā pretī mājai Nr.16 automašīna BMW 730, kuru vadīja 1994.gadā dzimušais vīrietis, ietriecās 3 stāvošajās automašīnās, kuras bija novietotas stāvēšanai uz brauktuves ar leņķi pret ietvi. Cietušo nav, bojāti 4 transportlīdzekli.

Policija atgādina, ka saskaņā ar Ceļu satiksmes noteikumu prasībām, ja nav noteikts citādi, automašīnas jānovieto stāvēšanai paralēli brauktuvei.

 

Sagatavoja:

Jeļena Rutkovska

VP Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

tālr.: 65703807, 26540044

coloring.cool