LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 05. augusts
Osvalds, Arvils
Ludza
Mostly cloudy
15°C
 
A A A

Policija ziņo

VP_logoLaika posmā no šī gada 12. līdz 19.augustam VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēti 56 notikumi: 8 zādzības, 8 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 6 huligānisma gadījumi, nav reģistrēts neviens ģimenes konflikts. Uzsākti 22(!) kriminālprocesi. Sastādīti 33 administratīvā pārkāpuma protokoli, tai skaitā 5 nelikumīgās alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu aprites jomā.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 72 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 6 vadītāji atradās pie stūres alkoholisko dzērienu iespaidā, tostarp 2 automašīnas vadītāji, viens no tiem bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām-uzsākts kriminālprocess, un 4 riteņbraucēji. Reģistrēti 7 ceļu satiksmes negadījumi, cieta 2 personas, bojā gājušo nav.

***

12.augustā policijā saņemts paziņojums, ka Ludzas novada Isnaudas pagasta c.Rikmani no ceļa Ludza-Terehova tika nozagti 30 vadstatņi un metāla mietiņi. Uzsākts kriminālprocess. Notiek izmeklēšana.

***

13.augustā ap plkst.12:30 Ludzas novada Isnaudas pagasta c.Martiši konstatēts, ka 1957.gadā dzimušais vīrietis savā automašīnā Fiat glabāja 1220 cigaretes bez Latvijas akcīzes marķējuma. Cigaretes izņemtas. Pārkāpējam uzlikts naudas sods Ls 50 apmērā.

***

14.augustā Zilupes novada Zaļesjes pagasta c.Janovole, apsekojot autoceļu Ploski-Nirza konstatēts, ka nozagti 2 ceļa radītāji un 2 ceļa zīmes. Notikušā apstākļi noskaidrojas.

***

15.augustā plkst.15:20 Ludzā, Latgales ielā no kāda lielveikala 1970.gadā dzimušais vīrietis, būdams alkohola reibumā, nozaga no veikala pārtiku. Pēc procesuālo darbību veikšanas likuma pārkāpējs tika atbrīvots. Tomēr šis pats vīrietis pēc 3 stundām atkal ieradās tajā veikalā un nozaga vēl pārtikas produktus.

***

17.augustā plkst.16:10 Ludzā, Latgales ielā no kāda lielveikala 1970.gadā dzimušais vīrietis nozaga degvīna pudeli. Tajā pašā dienā ap plkst. 19:10 no tā pašā veikala cita persona – šoreiz 1977.gadā dzimušais vīrietis nozaga pārtika produktus. Prece atgriezta veikalam. Bet šīs vīrietis pēc 3 stundām nozaga jau no cita lielveikala pārtikas produktus. Prece atgriezta veikalam.

 

Sagatavoja:
Jeļena Rutkovska
VP Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore
tālr.: 65703807, 26540044
coloring.cool