LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 23. jūlijs
Magda, Magone, Mērija
Ludza
Partly sunny
19°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

VP_logoLaika posmā no šī gada 29.jūlija līdz 5.augustam VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēti 55 notikumi: 7 zādzības, 6 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 6 huligānisma gadījumi. Ludzas novada Rundēnu pagastā konstatēta patvaļīga koku cirte. Uzsākti 7 kriminālprocesi. Sastādīti 35 administratīvā pārkāpuma protokoli, tai skaitā 5 – nelikumīgās alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu aprites jomā. Izņemti 91,5 litri alkoholisko dzērienu bez Latvijas akcīzes marķējuma un 8,5 litri spirta.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 63 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 4 vadītāji atradās pie stūres alkoholisko dzērienu iespaidā, tostarp 1 automašīnas vadītājs, 1 mopēdists un 2 riteņbraucēji. Reģistrēti 5 ceļu satiksmes negadījumi, cietušo un bojā gājušo nav.

***

30.jūlijā konstatēts, ka Ludzas novada Isnaudas pagasta c.Martiši no kāda dārza nozagti āboli un kabači.

***

31.jūlijā policijā saņemts paziņojums, ka Kārsavas novada Salnavas pagastā no ekskavatora nozagti 200 litri dīzeļdegvielas. Pārbaudē noskaidrots, ka degviela tika nolieta laikā posmā no š.g.29.jūlija līdz notikušā konstatēšanas brīdim. Pārbaude turpinās.

***

1.augustā pēc pusdienām Kārsavā, Saules ielā no kāda neaizslēgta dzīvokļa pazuda pārtikas produkti un modinātājs. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

***

2.augustā policijā saņemta informācija par iespējamo nelikumīgu alkoholisko dzērienu tirdzniecību pēc plkst.22:00 kādā veikalā Ludzā. Uzsākta administratīvā lietvedība. Notiek pārbaude.

***

Laika posmā no 3.augusta plkst.14:00 līdz 5.augusta plkst.07;30 Ciblas novada Ciblas pagasta c.Voloji grants karjerā pagaidām nenoskaidrotas personas no kāda traktora noleja dīzeļdegvielu- ap 130 litrus un nozaga lāpstu fiskaru. Nozagtas mantas un vainīgas personas tiek meklētas.

 

Sagatavoja:
Jeļena Rutkovska
VP Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore
tālr.: 65703807, 26540044

 

coloring.cool