LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 08. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ludza
Mostly clear
-18°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

VP_logoLaika posmā no šī gada 1. līdz 8.jūlijam VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas,  Kārsavas, Ciblas un  Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēts 49 notikumi: 8 zādzības,  5  miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 7     huligānisma gadījumi, 5 ģimenes konflikti.  Uzsākti 8   kriminālprocesi. Sastādīti 34  administratīvā pārkāpuma protokoli, tai skaitā 5 – nelikumīgās  alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu aprites jomā.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 61 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 4 vadītāji atradās pie stūres alkoholisko dzērienu iespaidā, tostarp  1 autovadītāji, 1 mopēda vadītājs  un 2  riteņbraucēji.  Reģistrēti 3 ceļu satiksmes negadījumi, cieta 2 personas, bojā gājušo nav.

***

2.jūlijā ap plkst.06:50 Kārsavas nov. Malnavas pag. c.Ranči notika 2 transportlīdzekļu sadursme- kravas automašīnas Iveco un vieglas automašīnas VW Golf. Šī ceļu satiksmes negadījuma apstākļi tiek noskaidroti uzsāktā kriminālprocesa ietvaros. Avārijas rezultātā cieta vieglas automašīnas vadītāja- 1961.gadā dzimusī sieviete un  pasažieris.

***

3.jūlijā policijā saņemts paziņojums, ka Ludzas nov. Nirzas pag. no kādas mājas izdarīta mantu zādzība. Garnadzis, izņemot loga stiklu, iekļuva iekšā un nozaga mūzikas atskaņotāju un sienas pulksteni. Aizdomās šī zādzība izdarīšanā tiek turēts kāds 1969.gadā dzimušais vīrietis. Nozagtas mantas atrastas.

***

3.jūlijā konstatēts, ka Ciblas nov. Līdumnieku pag. no kādas garāžas, brīvi piekļūstot, nenoskaidrota persona no degvielas tvertnes nozaga 40 litrus benzīna. Apstākļi noskaidrojas.

***

5.jūlijā policijā saņemts paziņojums par to, ka konstatēts, ka dzelzceļā ceļa posmā Ludza -Zilupe sabojātas vairākas luksofora lēcas. Iespējams, ka lēcas izsistas ar akmeņiem.

Policija lūdz atsaukties visas personas, kam ir informācija saistībā ar notikušo, zvanīt pa tālr.:110, 64603500 vai 27894786, vai personīgi griezties tuvākajā policijas iestādē. Iepriekš pateicamies par palīdzību!

***

Laika posmā no 4.jūlijā plkst.21:50 līdz 5.jūlija plkst.00:30 Kārsavā, Vienības ielā nozagts ritenis Greif tumši zaļā krāsā. Velosipēds atradās  kāda veikala stāvlaukumā. Policija turpina noskaidrot visus notikušā apstākļus. Vainīga persona un nozagtais ritenis tiek meklētas.

***

5.jūlijā  Kārsavas nov. Salnavas pag. kādam vīrietim no mājas pazuda 2 mobilie telefoni Nokia un Samsung. Operatīvo meklēšanas pasākumu rezultātā noskaidrots, ka ar notikušo saistīti kādi  2 vietējie pusaudži. Telefoni atrasti un atgriezti īpašniekam.

***

7.jūlijā ap plkst.21:50 Ludzā, Latgales ielā konstatēta kārtēja preču zādzība no lielveikala: šoreiz  1989.gadā dzimušais vīrietis nozaga degvīna “Nemiroff” pudeli Ls 10.55 vērtībā . Persona aizturēta. Prece atgriezta veikalam.

 

Sagatavoja:

Jeļena Rutkovska

VP Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

tālr.: 65703807, 26540044

coloring.cool