LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 27. jūlijs
Marta, Dita
Ludza
Partly sunny
14°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

VPLaika posmā no šā gada 24.jūnija līdz 1.jūlijam VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēts 51 notikums: 3 zādzības, 6 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 7 huligānisma gadījumi, 4 ģimenes konflikti. Uzsākti 8 kriminālprocesi. Sastādīti 33 administratīvā pārkāpuma protokoli, tai skaitā 6 – nelikumīgās alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu aprites jomā.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 78 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 7 vadītāji atradās pie stūres alkoholisko dzērienu iespaidā, tostarp 3 autovadītāji, 1 traktora vadītājs ( bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, uzsākts kriminālprocess) un 3 riteņbraucēji. Reģistrēti 8 ceļu satiksmes negadījumi, cieta 1 autovadītājs, bojā gājušo nav.

***

Policija turpina darbu nelegālās akcīzes preču jomā

20.jūnijā, sadarbībā ar VP Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas darbiniekiem, Zilupes novadā sankcionētas kratīšanas laikā kādā vietējā iedzīvotāja mājā izņemtas 23700 cigaretes bez Latvijas akcīzes marķējuma un 22,8 litri nelicenzēta alkohola.

21.jūnijā Ludzā, Tālavijas ielā kādā privātmājā sankcionētās kratīšanas laikā tika atklāta nelegāla alkohola ražotne. Izņemti 600 litri brāgas, 32 litri kandžas un 2 kandžas tecināšanas aparāti.

Abos gadījumos uzsākto kriminālprocesu ietvaros notiek tālākā izmeklēšana.

***

19.jūnijā Ciblas novada Pušmucovas pagastā kādā lauku mājā sankcionētas kratīšanas laikā tika izņemta nelikumīgi glabāta medību bise un munīcija.

***

bokišs Vladislavs 030145-1282924.jūnijā Ciblas novada Ciblas pagastā c.Lopsti savā mājā tika atrasts Vladislava Bokiša, dz.1945.g., līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm (bojā gājuša vīrieša foto pielikumā).

Policija lūdz atsaukties visas personas, kas šī gada 23. jūnijā un 24.jūnijā redzēja fotoattēlā esošo vīrieti. Iespējams, ka šīs vīrietis pārvietojas ar automašīnu VW Golf melnā krāsā. Jā Jūsu rīcībā ir jebkāda informācija, saistīta ar notikušo un kas varētu sekmēt šī sevišķi smaga nozieguma atklāšanai, NEKAVĒJOTIES zvanīt pa tālr.: 27894786. Anonimitāte garantēta. Iepriekš pateicamies par atsaucību un palīdzību!

***

25.jūnijā ap plkst.14:40 Zilupes novada Zaļesjes pagastā c.Rutki notika ceļu satiksmes negadījums. Automašīna Audi 80, kuru vadīja 1962.gadā dzimušais vīrietis, apdzenot traktoru, aizķēra tā piekabi. Kā rezultātā vieglas automašīnas vadītājs netika galā ar transportlīdzekļa vadību, automašīna nobrauca no ceļa braucamās daļas un ietriecās kokā. Cietušais ar dažām traumām nogādāts medicīnas iestādē.

***

26.jūnijā ap plkst.00:57 Kārsavā, Vienības ielā kādam veikalam tika izsists loga stikls. Iekļūšana nav konstatēta. Veicot operatīvās meklēšanas pasākumus, vainīgo personu loks noskaidrots. Ar minēto saistīti 2 pusaudži, viens no kuriem agrāk jau bija nonācis policijas redzeslokā. Izmeklēšanas gaitā noskaidrots, ka šie pusaudži izsita logu vēl viena veikalā.

***

27.jūnijā uzsākts kriminālprocess par to, ka pagaidām nenoskaidrota persona pilsētā Ludzā un interneta portālā apzināti izplatīja nepatiesu, apkaunojošu informāciju par kādu personu. Policija veic tālāku izmeklēšanu.

 

Sagatavoja:

Jeļena Rutkovska

VP Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

tālr.: 65703807, 26540044

coloring.cool