LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 08. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ludza
Sunny
-20°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

VP_logoLaika posmā no šā gada 27. maija līdz 3. jūnijam VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Zilupes, Kārsavas un Ciblas novadu teritorijas, tika reģistrēti 60 notikumi: 11 zādzības (tai skaitā 7 – no veikala, 3 – no dzīvokļa vai mājas), 6 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 8 huligānisma gadījumi, 3 ģimenes konflikti. Uzsākti 14 kriminālprocesi. Sastādīti 29 administratīvā pārkāpuma protokoli, tai skaitā 2 – nelikumīgās alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu aprites jomā.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 67 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 4 vadītāji atradās pie stūres alkoholisko dzērienu iespaidā, tostarp 1 autovadītājs un 3 riteņbraucēji. Reģistrēti 3 ceļu satiksmes negadījumi, cieta 1 riteņbraucējs, bojā gājušo nav.

***

28. maijā policijā saņemts paziņojums, ka Ludzas novada Cirmas pagastā no kādas mājas nozagts elektroenerģijas skaitītājs.

***

30. maijā uzsākts kriminālprocess par to, ka Ludzas novada Briģu pagastā, uzlaužot slēdzeni, no kādas saimniecības ēkas nozagts mopēds WONJAM. Aizdomās par šī zādzības izdarīšanu tiek turēts 1984. gadā dzimušais vīrietis. Nozagtais transportlīdzeklis atrasts.

***

Pagājušās nedēļas laikā Ludzā 1949. gadā dzimušais vīrietis izdarīja 2 zādzības no lielveikaliem. Pirmā zādzība notika 30. maijā ap plkst. 18:00, kad šīs vīrietis no kāda veikala Stacijas ielā nozaga alus bundžu, otrais gadījums konstatēts pēc 3 dienām – 2. jūnijā plkst. 21:00. Šoreiz Latgales ielā no lielveikala šīs garnadzis nozaga degvīna pudeli. Jāpiebilst, ka šis vīrietis tikai šā gada aprīļa beigās atgriezies no ieslodzījuma vietas, kur viņš izcieta sodu par līdzīgu zādzību, un uz doto brīdi jau ir izdarījis 3 alkoholisko dzērienu zādzības no veikaliem.

***

30. maijā plkst. 13:55 Kārsavā, Baznīcas un Malnavas ielu krustojumā notika ceļu satiksmes negadījums: sadurās automašīna Toyota Land Cruiser, vadītājs 1965. gadā dzimušais vīrietis, un velosipēds. Riteņbraucējs – kāds 9-gadīgs zēns – nogādāts medicīnas iestādē. Šīs sadursmes rezultātā bojāta arī automašīna. Notiek notikušā apstākļu noskaidrošana.

***

Sākās vasaras sezona, kā arī vasaras brīvdienas skolēniem. Tas ir laiks, kad lielāko daļu no sava brīvā laika bērni pavada ārā, aktīvi atpūšas, sporto, vizinās ar velosipēdiem, mopēdiem. Ņemot vērā minēto, policija lūdz vecākus pievērst īpašu uzmanību šīm bērnu nodarbēm, drošības ievērošanas jautājumiem, lai novērstu iespējamus nelaimes gadījumus.

Policija novēl bērniem un viņu vecākiem jautras un drošas brīvdienas!

 

Sagatavoja:

Jeļena Rutkovska

VP Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

tālr.: 65703807, 26540044

coloring.cool