LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 27. jūlijs
Marta, Dita
Ludza
Partly sunny
14°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

imagesLaika posmā no š.g. 13. līdz 20.maijam VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Zilupes, Kārsavas un Ciblas novadu teritorijas, tika reģistrēti 63 notikumi: 5 zādzības, 4 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 5 huligānisma gadījumi, 4 ģimenes konflikti. Konstatēta patvaļīga meža cirte Ludzas novada Pildas pagastā, materiālais zaudējums ap Ls 8729. Uzsākti 11 kriminālprocesi. Sastādīti 30 administratīvā pārkāpuma protokoli, tai skaitā 5 – nelikumīgās alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu aprites jomā.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 86 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 3 vadītāji atradās pie stūres alkoholisko dzērienu iespaidā, tostarp 2 riteņbraucēji un 1 traktora vadītājs. Reģistrēti 5 ceļu satiksmes negadījumi, cietušo un bojā gājušo nav.

13.maijā konstatēts, ka Kārsavā, Stacijas ielā no kāda dzīvokļa pazuda jauna satelītantena. Materiālais zaudējums – ap Ls 171 Ls. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

14.maijā policijā saņemts paziņojums par to, ka aizvadītās nedēļas laika posmā Ludzas novada Isnaudas pagasta c.Mežavepri nozagtas tilta pāri Istalsnas upei margas- 4 posmi par 2,7 metru garuma katra. Vainīgā personība noskaidrota. Ar minēto saistīts kāds vietējais iedzīvotājs. Izmeklēšana turpinās.

15.maijā Ludzas novada Briģu pagastā konstatēta mantu zādzība. Garnadži iekļuva kādā darbnīcā un nozaga perforatoru un dažus metāla kabeļus. Vainīgās personas un nozagtas mantas tiek meklētas.

15.maijā plkst.19:25 Ludzā, Latgales ielā konstatēta kārtēja preču zādzība no lielveikala. Šoreiz 1949.gadā dzimušais vīrietis, kas agrāk vairākkārt bijā nonācis policijas redzeslokā par dažādu preču zādzībām, pārsvarā alkoholisko dzērienu, nozaga alus pudeli 0,36 Ls vērtībā.

18.maijā Ludzas novada Isnaudas pagastā, veicot lauksaimniecības darbus, uz kāda lauka tika atrasti divi 2.pasaules kara laika lādiņi. Paziņots NBS.

 Sagatavoja:

Jeļena Rutkovska

VP Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

tālr.: 65703807, 26540044

 

coloring.cool