LV RU EN

Sestdiena, 2021. gada 31. jūlijs
Ruta, Rūta, Sigita, Angelika
Ludza
Mostly clear
22°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

VP_logoLaika posmā no šī gada 15. līdz 21. aprīlim VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēti 58 notikumi:13 zādzības, 5 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 6 huligānisma gadījumi, 2 ģimenes konflikti. Uzsākti 18 kriminālprocesi. Sastādīti 33 administratīvā pārkāpuma protokoli, tai skaitā 3 – nelikumīgās alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu aprites jomā.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 66 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 5 vadītāji atradās pie stūres alkoholisko dzērienu iespaidā – visos gadījumos tie bija riteņbraucēji. Reģistrēt 4 ceļu satiksmes negadījumi, cietušo un bojā gājušo nav.

***

15. aprīlī plkst.13:30 Ludzā, Latgales ielā 1961. gadā dzimusī sieviete nozaga no lielveikala pārtiku Ls 5,15 vērtībā.

Kā arī noskaidrots, ka š.g. 3. aprīlī 1956. gadā dzimusī sieviete izdarīja 2 preču zādzības no lielveikaliem; vienā lielveikalā šī sieviete nozaga degvīna pudeli Ls 2,19 vērtībā. Otrā lielveikalā šī persona nozaga vēl vienu degvīna pudeli.

Visos gadījumos uzsākti kriminālprocesi par zādzības izdarīšanu.

***

Laika posmā no š.g. 15. aprīļa plkst.18:00 līdz nākamas dienas plkst. 07:00 no rīta Ludzas nov. Ņukšu pag. notikusi zādzība no veikala. Garnadzis, izsitot loga stiklu, iekļuva kādā veikalā un nozaga kases aparātu. Veicot operatīvās meklēšanas pasākumos, “pa karstām pēdām” policijas darbinieki noskaidroja zagļa personību. Izrādījās, ka to ir izdarījis kāds 1989. gadā dzimušais vīrietis. Nozagtā manta – kases aparāts – atrasts.

***

16. aprīlī no rīta policijā saņemts paziņojums, ka Ludzā, Jelgavas ielā garāžas kooperatīvā “Žiguļi” no kādas garāžas izdarīta mantu zādzība. Garnadža guvums – motorzāģis “Husqvarna”, 4 autoriepas ar metāla diskiem. Nodarītā materiālā zaudējuma apmērs – ap Ls 400. Vainīgā persona un nozagtās mantas tiek meklētas.

Kā arī noskaidrots, ka minētajā naktī tajā pašā garāžas kooperatīvā kādai garāžai tika norauta piekaramā atslēga, bet zādzība nav notikusi.

Policija lūdz visus iedzīvotājus, kam ir jebkāda informācija, kas varētu sekmēt šīs zādzības atklāšanu, nekavējoties zvanīt pa tālr.: 110, 64603500, vai personīgi griezties policijas iestādē. Anonimitāte garantēta.

Iepriekš pateicamies par palīdzību!

***

16. aprīlī konstatēts, ka Kārsavas nov. Salnavas pag. kādā meža masīvā no krautuves nozagti skujkoku baļķi. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

***

20. aprīlī policijā saņemta informācija, ka Zilupes nov. Zaļesjes pag. No automašīnu stāvlaukuma nozagta automašīna Ford Transit sarkanā krāsā ar Čehijas valsts reģistrācijas numura zīmēm. Uzsāktā kriminālprocesa ietvaros noskaidrots, ka automašīna atradās šajā stāvlaukumā aptuveni gada laikā. Izmeklēšana turpinās.

 

Sagatavoja:
Jeļena Rutkovska
VP Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore
tālr.: 65703807, 26540044
coloring.cool