LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 20. maijs
Venta, Salvis, Selva
Ludza
Showers
11°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

VP_logoLaika posmā no š.g. 11. līdz 18.februārim VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Ciblas, Zilupes un Kārsavas novadu teritorijas, tika reģistrēti 50 notikumi: 9 zādzības, 5 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 3 ģimenes konflikti un 6 huligānisma gadījumi. Uzsākti 9 kriminālprocesi. Sastādīti 45 administratīvā pārkāpuma protokoli.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 73 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus. Konstatēti 1 gadījums, kad autovadītājs brauca pie stūres alkohola reibumā, kā arī 1 gadījums, kad vadītājs vadīja transportlīdzekli narkotisko vielu iespaidā. Reģistrēti 4 ceļu satiksmes negadījumi, cietušo un bojā gājušo nav.

***

11.februārī ap plkst.13:45 Ludzas novada Cirmas pagastā konstatēts, ka 1941.gadā dzimušais vīrietis, būdams alkohola reibumā, pārnēsāja nereģistrētu ieroci – medību bisi. Kratīšanas laikā atrasta arī nelikumīgi glabāta munīcija. Uzsākts kriminālprocess. Ierocis un munīcija izņemti.

***

Laika posmā no 11.februāra plkst.17:00 līdz nākamas dienas rīta plkst.08:00 Kārsavā, Telegrāfa ielā pagaidām nenoskaidrota persona uzlauza vienu no garāžām. Garāža saimnieks konstatēja, ka uzlauzta piekaramā atslēga durvīm un iekšā atrodošai automašīnas AUDI A4 izsists priekšējais stikls un bojātas priekšējais pasažiera durvis. Uzsākts kriminālprocess. Vainīgā persona tiek meklēta.

***

13.februārī plkst. 21:10 Ludzā, Latgales ielā no kāda lielveikala izdarīta kārtēja preču zādzība: 1969.gadā dzimušais vīrietis nozaga alus pudeli un šokolādi, kopējā vērtībā Ls 1,05.

***

14.februārī ap plkst.15:00 konstatēts, ka Ludzas novada Isnaudas pagastā no kāda šķūņa nozagtas traktora ķēdes. Apstākļi tiek noskaidroti.

***

15.februārī policijā griezās kāds vīrietis, kas paziņoja, ka iepriekšējā dienā kopīgās alkohola lietošanas laikā viņu piekāva paziņa, kurš arī ir paņēmis  viņa mobilo telefonu Samsung. Policija noskaidro visus notikušā apstākļus.

***

15.februārī, veicot izmeklēšanu kādā kriminālprocesā, noskaidrots, ka 1968.gadā dzimušais vīrietis savā dzīvesvietā Kārsavas nov. Malnavas pag. glabāja medību bisi un munīciju bez attiecīgas atļaujas.

 

Informāciju sagatavoja:

Jeļena Rutkovska,

Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

coloring.cool