LV RU EN

Trešdiena, 2022. gada 25. maijs
Junora, Anšlavs
Ludza
Mostly cloudy
21°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

VP_logoLaika posmā no šī gada 4. līdz 11.janvārim VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Ciblas, Zilupes un Kārsavas novadu teritorijas, tika reģistrēti 49 notikumi: 4 zādzības (tai skaitā 2 – no mājas vai dzīvokļa, 1 – no veikala), 7 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 3 ģimenes konflikti un 8 huligānisma gadījumi. Konstatēta patvaļīga meža cirte Ciblas nov. Blontu pagasta teritorijā. Uzsākti 6 kriminālprocesi. Sastādīti 26 administratīvā pārkāpuma protokoli.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 47 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus. Konstatēts 1 gadījums, kad autovadītājs brauca pie stūres alkohola reibumā. Reģistrēti 8 ceļu satiksmes negadījumi, cietušo un bojā gājušo nav.

***

4.februārī konstatēts, ka Ludzas nov. Istras pag. c.Vecslabadā no kādas mājas noņemts elektroenerģijas komercuzskaites mēraparāts. Apstākļi tiek noskaidroti.

***

7.februārī plkst.14:35 Ludzā, Latgales ielā 1965.gadā dzimušais vīrietis no lielveikala nozaga degvīna „SOS” pudeli Ls 2,34 vērtībā. Garnadzis tiks saukts pie kriminālatbildības.

***

9.februārī policijā saņemts paziņojums par to, ka minētajā dienā ap plkst. 21:30 Ludzā, Stacijas ielā 2 ludzānieši – 1970.gadā dzimušais vīrietis un 1974. gadā dzimusī sieviete nodarīja miesas bojājumus 62 gadu vecam vīrietim. Policija noskaidro visus notikušā apstākļus.

***

Kā jau rakstīts kriminālhronikā, š.g. 3.februārī laika posmā no plkst.07:30 līdz plkst.12:00 Ludzā, Latgales ielā no daudzdzīvokļu mājas pagalma, brīvi piekļūstot, nozagta automašīna VW Passat melnā krāsā. Uzsākts kriminālprocess. Līdz šim brīdim nozagtais transportlīdzeklis nav atrasts.

Policija atkārtoti lūdz visus iedzīvotājus, kam ir jebkāda informācija, kas varētu sekmēt automašīnas atrašanu, nekavējoties zvanīt pa tālr.: 110, 64603500. Iepriekš pateicamies par atsaucību!

 

Informāciju sagatavoja:

Jeļena Rutkovska,

Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

coloring.cool