LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 29. novembris
Ignats, Virgīnija
Ludza
Flurries
-1°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

VP_logoLaika posmā no š.g. 28.janvāra līdz 4.februārim VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes  novadu teritorijas, tika reģistrēti 58 notikumi: 16 zādzības (tai skaitā 3- no mājas vai dzīvokļa, 5- no vasarnīcas),  2  miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 2 ģimenes konflikti un 6 huligānisma gadījumi. Uzsākti 17 kriminālprocesi. Sastādīti 41 administratīvā pārkāpuma protokoli.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 43 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus.

Konstatēti 3 gadījumi, kad vadītāji brauca pie stūres alkohola reibumā, tostarp 2 personas bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām – uzsākti kriminālprocesi.

Reģistrēti 9 ceļu satiksmes negadījumi, cietušo un bojā gājušo nav.

***

28.janvārī konstatēts, ka Kārsavā, Vienības ielā no kādas telpas, kurā tiek veikti remontdarbi, nozagti elektroinstrumenti. Policija veic notikušā pārbaudi.

***

29.janvārī ap plkst.13;30 Zilupē, Brīvības ielā automašīna MAZDA 323 nobrauca no ceļa braucamās daļas un ietriecās apgaismes staba laternā. Operatīvās meklēšanas rezultātā, saistītais ar notikušo transportlīdzeklis atrasts, vainīgā personība noskaidrota – to ir izdarījis kāds nepilngadīgais jaunietis, kurš bija vadījis šo automašīnu, būdams alkohola reibumā.

***

Š.g. janvāra mēnesī policijā saņemti paziņojumi par to, ka Ludzā no vasarnīcu teritorijām pazūd čuguna vannas. Uz doto brīdi noskaidrots, ka nozagtas 6 čuguna vannas. Uz aizdomu pamata par šo zādzību izdarīšanu tiek turētas 2 personas- 1992.gadā un 1993.gadā dzimušie jaunie cilvēki. Agrāk šīs personas nebija nonākušas policijas redzeslokā.

***

30.janvārī ap plkst.14:45 Kārsavā, Vienības ielā 2 sievietes izkrāpa kādai vietējai iedzīvotājai naudu Ls 50 apmērā. Nākamajā dienā šīs sievietes par līdzīgā noziedzīga nodarījuma izdarīšanu tika aizturētas pilsētā Valka. Izmeklēšanā noskaidrots, ka pārkāpējas ir Rumānijas iedzīvotājas. Nodarītais materiālais zaudējums atlīdzināts.

***

31.janvārī Kārsavas nov. Goliševas pag. 1990.gadā dzimušais vīrietis labprātīgi izdeva nelikumīgi glabāto vienstobra medību bisi.

***

Naktī uz 1.februārī Zilupē, Kalnu ielā automašīna KIA iebrauca atpūtas solā, bojājot to. Transportlīdzekļa vadītājs, rupji pārkāpjot Ceļu satiksmes noteikumu prasības, no notikuma vietas aizbrauca, neziņojot policijai par notikušo. Meklēšanas pasākumu rezultātā vadītājs noskaidrots- kāds nepilngadīgais jaunietis. Noskaidrots, ka vadītājs atradās alkohola reibumā un viņam nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesības.

***

3.februārī laika posmā no plkst.07:30 līdz plkst.12:00 Ludzā, Latgales ielā no daudzdzīvokļu mājas pagalma, brīvi piekļūstot, nozagta automašīna VW Passat melnā krāsā. Uzsākts kriminālprocess. Līdz šim brīdim nozagtais transportlīdzeklis nav atrasts.

Policija lūdz visus iedzīvotājus, kam ir jebkāda informācija, kas varētu sekmēt automašīnas atrašanu, nekavējoties zvanīt pa tālr.: 110, 64603500. Iepriekš pateicamies par atsaucību!

 

Informāciju sagatavoja:

Jeļena Rutkovska,

Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

coloring.cool