LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Snow
-19°C
 
A A A

Policija ziņo

VP_logoLaika posmā no š.g. 21. līdz 28. janvārim VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēts 51 notikums: 10 zādzības (tai skaitā 2 – no lielveikala, 2 – no mājas, 1 – no vasarnīcas), 3 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 1 ģimenes konflikts un 5 huligānisma gadījumi. Uzsākti 12 kriminālprocesi. Sastādīti 28 administratīvā pārkāpuma protokoli.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 60 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus. Reģistrēti 5 ceļu satiksmes negadījumi, gāja bojā 1 persona, cietušo nav, četras avārijas notika Kārsavas apvidū.

***

Kā jau rakstīts kriminālhronikā, 18.janvāri ap plkst. 12:00 Ciblas nov. Ciblas pag. kāds vīrietis konstatēja, ka pēc paziņas aiziešanas no viņa mājas, ar kuru viņi kopīgi lietoja alkoholiskos dzērienus, saimniekam pazuda naudas maks ar Ls 100 un mobilais telefons Samsung E1200. Policijas darbinieki, veicot turpmāku izmeklēšanu, vainīgo personu noskaidroja. Ar minēto saistīts 1979.gadā dzimušais vietējais vīrietis, kurš agrāk ir vairakkārt tiesāts. Nozagtais telefons atrasts.

***

24.janvārī konstatēts, ka Kārsavas nov. Mērdzenes pag. no kādas mājas nozagtas dažādas mantas: alumīnija trauki, tosters, elektriskā plīts. Veicot operatīvos meklēšanas pasākumus uzsāktā kriminālprocesa ietvaros, policijas darbinieki noskaidroja vainīgo personu- to ir izdarījis kāds 17-gadīgais jaunietis. Nozagtas mantas atrastas.

***

25.janvārī policijā saņemts paziņojums, ka Ludzā, Lejas ielā no vasarnīcu teritorijas nozagtas dažas čuguna vannas. Vainīgo personu loks noskaidrots.

***

25.janvārī pēc pusdienām Ludzā, Latgales ielā konstatēta kārtēja preču zādzība no lielveikala. Šoreiz to ir izdarījuši 2 pusaudži, kuri nozaga vīna pudeli „Agdam”Ls 1,85 vērtībā un degvīna „SOS” pudeli Ls 2,34 vērtībā. Jāpiebilst, ka viens no pusaudžiem agrāk jau bija nonācis policijas redzeslokā par līdzīgo noziedzīgo nodarījumu izdarīšanu.

***

25.janvārī ap plkst.17:10 Kārsavas novada Mežvidu pagasta teritorijā uz ceļa A-13 kravas automašīna notrieca gājēju- 1946.gadā dzimusī sievieti, kura no gūtām traumām notikuma vietā ir mirusi. Uzsākts kriminālprocess. Policija veic tālāku izmeklēšanu.

Informāciju sagatavoja:

Jeļena Rutkovska,

Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

coloring.cool