LV EN

Piektdiena, 2022. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Flurries
-7°C
 
A A A

Policija ziņo

Laika posmā no š.g. 9. līdz 16. aprīlim VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Zilupes, Ciblas un Kārsavas novadu teritorijas, tika reģistrēti 63 paziņojumi par dažādiem notikumiem, tai skaitā 11 zādzībām, 5 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 7 ģimenes konfliktiem, 7 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 12 kriminālprocesi. Sastādīti 55 administratīvā pārkāpuma protokoli.
Satiksmes uzraudzības inspektori konstatēja 78 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, brīvdienu laikā noskaidrots, ka 1 autovadītājs un 2 riteņbraucēji atradās pie stūres alkohola reibumā. Nedēļas laikā notika 1 ceļu satiksmes negadījums, cietušo un bojā gājušo nav.

***
12. aprīlī policijā saņemta informācija, ka Ludzā kādai personai pazuda divritenis “Peugeot”. Policijas darbinieki velosipēdu atrada un atdeva īpašniekam.

***
12. aprīļa pēcpusdienā policijā saņemts paziņojums par konfliktu kādā mājā Ludzas nov. Briģu pagastā. Atbraucot uz notikuma vietu, policijas darbinieki konstatēja, ka nekas nebija noticis. Par apzināti nepatiesu policijas izsaukumu vainīgā persona tiks saukta pie administratīvās atbildības. Iespējamais sods fiziskajām personām – naudas sods no Ls 25 līdz Ls 100 bet juridiskajām personām -no Ls 100 līdz Ls 1000.

***
12. aprīlī ap plkst. 22:35 kriminālpolicijas darbinieki konstatēja, ka Ludzā Baznīcas ielā kāds 1966. gadā dzimušais vīrietis savā dzīvesvietā nelikumīgi glabāja narkotiskajām vielām līdzīgu vielu. Polietilēna maisiņi ar iespējams narkotisko vielu izņemti un nosūtīti ekspertīzes veikšanai. Aizdomās turētais agrāk jau bija nonācis policijas redzeslokā par pārkāpumiem, saistītiem ar narkotiskām vielām.

***
15. aprīļa naktī ap plkst. 01:30 Ludzas nov. Cirmas pag. Pokuminas ciemā policijas darbinieki, veicot operatīvās meklēšanas pasākumus, konstatēja, ka automašīnas VW Passat salonā un bagāžas nodalījumā atrodas 9000 cigarešu paciņas, jeb 180 000 cigaretes bez LR akcīzes marķējuma. Uzsākts kriminālprocess. Izmeklēšana turpinās.

***
15. aprīlī ap plkst. 14:00 konstatēts, ka Ludzas nov. Nirzas pagastā no kādas mājas izdarīta mantu zādzība. Garnadži, izņemot logu, iekļuva iekšā un nozaga motorzāģi OLEOMAC, 2 divriteņus, 2 alumīnija kannas, dažus instrumentus un pārtikas produktus. Nodarītā materiālā zaudējuma apmērs tiek noskaidrots. Zādzība izdarīta saimnieku prombūtnes laikā no š.g. 11.aprīļa līdz notikušā konstatēšanas brīdim. Nozagtās mantas un vainīgās personas tiek meklētas.

Informāciju sagatavoja:
Jeļena Rutkovska,
Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore