LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 08. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ludza
Mostly clear
-20°C
 
A A A

Policija ziņo

VP_logoLaika posmā no š.g. 7.janvāra līdz 14.janvārim VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēti 38 notikumi: 6 zādzības, 1 miesas bojājumu nodarīšanas gadījums, 6 huligānisma gadījumi un 3 ģimenes konflikti. Uzsākti 7 kriminālprocesi. Sastādīti 29 administratīvā pārkāpuma protokoli.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 63 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus. Reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi, cietušo un bojā gājušo nav. Konstatēti 3 gadījumi, kad vadītāji brauca pie stūres alkohola reibumā, tai skaitā 2 automašīnu vadītāji un 1 velosipēdists.

***

Kā jau rakstīts kriminālhronikā, pagājušā gada  naktī uz 26.oktobri Ludzā notika iekļūšana kādas kokzāģētavas ofisā. Turpinot izmeklēšanu, š.g. 11.janvārī policijas darbinieki noskaidroja, ka 1986.gadā dzimušais ludzānietis caur logu iekļuva telpā, nozaga naudu un dažādas mantas. Vīrietis agrāk ir vairakkārt tiesāts par līdzīgo noziedzīgo nodarījumu izdarīšanu.

***

8.janvārī plksr.16:25 Ludzā, Latgales ielā notika kārtēja preču zādzība no lielveikala. Šoreiz 1970.gadā dzimušais vīrietis nozaga degvīna pudeli un uz vietas –tirdzniecības zālē to izdzēra. Uzsākts kriminālprocess.

***

Pagājušā gada novembrī kādai sievietei no Rēzeknes novada tika nozagta bankas kredītkarte, no kuras nelikumīgi izņemta nauda – ap Ls 200. Š.g. 10.janvārī noskaidrots, ka to ir izdarījusi kāda 1992.gadā dzimusī sieviete no Ludzas novada.

***

Pagājušā gada 8.decembrī kādai sievietei no Ludzas novada pazuda telefons Just 5. Izmeklēšanas gaitā š.g. 11.janvārī Daugavpilī Ludzas iecirkņa kriminālpolicijas inspektori aizturēja 1981.gadā dzimušo vīrieti. Telefons atrasts. Jāpiebilst, ka minētais vīrietis agrāk ir vairakkārt tiesāts.

***

Naktī uz 13.janvāri ap plkst.01:35 Ludzā, Latgales ielā kādā izklaides vietā 1991.gada dzimušais vīrietis no Dagdas novada ar šampanieša pudeli sasita plastikāta durvju  stiklu. Nodarīta materiāla zaudējuma apmērs noskaidrojas.

***

14.janvārī no rīta policijā saņemts paziņojums par to, ka Ludzā, Krāslavas šķērsielā no kādas mājas pazuda dažādas mantas: zelta un sudraba izstrādājumi, fotoaparāti. Policija turpina noskaidrot visus notikušā apstākļus.

Informāciju sagatavoja:

Jeļena Rutkovska,

Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

coloring.cool