LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 21. maijs
Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna
Ludza
Cloudy
11°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

Laika posmā no š.g. 3. līdz 10.decembrim VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes  novadu teritorijas, tika reģistrēti 44 notikumi: 5 zādzības, 5 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 5 huligānisma gadījumi un 5 ģimenes konflikti. Uzsākti 4 kriminālprocesi. Sastādīti 26 administratīvā pārkāpuma protokoli.
Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 44 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 1 traktora MTZ-52 vadītājs atradās pie stūres alkoholisko dzērienu iespaidā. Reģistrēti  2 ceļu satiksmes negadījumi,  cietušo un bojā gājušo nav.
***
3.decembrī Ludzas nov. Istras pag. Annapolē  tika atrasti divi 2.pasaules kara nesprāguši lādiņi. Paziņots nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas rotai.
***
Laika posmā no š.g. 1.decembra līdz 3.decembra rītam  Kārsavā no kādas mācību iestādes izdarīta mantu zādzība. Garnadžu guvums – elektroinstrumenti. Uzsāka pārbaude, notiek  apstākļu noskaidrošanu.
***
7.decembrī, piektdien, policijā saņemti paziņojumi par 2 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem Ludzā. Naktī uz 8.decembri reģistrēti vēl 4 līdzīgi paziņojumi, šoreiz 3 gadījumi  notika pilsētā Ludza un 1 gadījums – Kārsavā.
***
8.decembrī ap plkst.07:00 tika konstatēts, ka Ludzas nov. Isnaudas pag. c.Martiši no kādas automašīnas VW Passat nolieta degviela – 20 litri benzīna un bojāts transportlīdzekļa benzīntvertnes vāks. Nodarīta materiāla zaudējuma apmērs – ap Ls 40. Zādzība izdarīta laika posmā no iepriekšējās dienas plkst.20:00 līdz notikušā konstatēšanas brīdim. Apstākļu noskaidrošana turpinās.

Informāciju sagatavoja:
Jeļena Rutkovska,
Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore

coloring.cool