LV RU EN

Trešdiena, 2022. gada 25. maijs
Junora, Anšlavs
Ludza
Cloudy
15°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

Laika posmā no 26.novembra līdz 3.decembrim VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēti 40 notikumi: 5 zādzības, 6 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 3 huligānisma gadījumi. Uzsākti 4 kriminālprocesi. Sastādīts 41 administratīvā pārkāpuma protokols.
Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 45 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus. Reģistrēti 7 ceļu satiksmes negadījumi, cieta 1 vieglas automašīnas pasažieris,  bojā gājušo nav.
***
27.novembrī konstatēts, ka Zilupes nov. Zaļesjes pag. 1987.gadā dzimušais vīrietis nelikumīgi iegādājās, glabāja un nēsāja apgriezto medību bisi un munīciju. Uzsākts kriminālprocess.
***
28.novembrī no rīta konstatēts, ka Ludzā, Tālavijas ielā pretī mājai Nr.139 kāds transportlīdzeklis iebrauca apgaismes laternā, bojāja to un no notikuma vietas aizbrauca, neziņojot policijai. Nodarīta materiāla zaudējuma apmērs – Ls 450. Uz doto brīdi vainīgā personība noskaidrota- to ir uzdarījis kāds 1990.gadā dzimušais jauns cilvēks.
***
28.novembrī ap plkst.23:25 Ludzas nov. Rundēnu pag. aizdegās kāda dzīvojama māja. Pēc ugunsgrēka lokalizācijas, noskaidrojās, ka ugunsgrēkā gāja bojā mājas saimnieks – 1950.gadā dzimušais vīrietis. Uzsākts kriminālprocess. Policija noskaidro ugunsgrēka cēloņus un pārējos apstākļus.
***
29.novembrī konstatēts, ka aptuveni 3 nedēļu laika posmā Ludzas nov. Istras pag. no 4 pārlaidumiem nozagti elektrības vadi.
***
29.novembrī policijā saņemts paziņojums, ka Kārsavas nov. Mērdzenes pag. no kādas mājas nozagti alumīnija trauki, un daži metāla izstrādājumi, kā arī nozagts traktora siena grabeklis. Mantas ir pazudušās divu pēdējo mēnešu laikā. Notiek apstākļu noskaidrošana.
***
Laika posmā no 27.novembra līdz 1.decembrim Ludzas nov. Pildas pag., pagaidām nenoskaidrotos apstākļos, no kādas garāžas pazuda elektroģenerators.
***
2.decembrī plkst.08:15 no rīta Ludzā, Liepājas ielā Lejas ielas virzienā 1968.gadā dzimušais vīrietis, vadot automašīnu BMW 523, netika galā ar transportlīdzekļa vadību. Kā rezultātā automašīna nobrauca no ceļa braucamās daļas, sabojāja tilta margas un iebrauca upē. Ceļu satiksmes negadījumā cieta viens no automašīnas pasažieriem. Uzsākts kriminālprocess. Tiek noskaidrots, vai transportlīdzekļa vadītājs atradās pie stūres alkoholisko dzērienu iespaidā. Izmeklēšana turpinās.

Informāciju sagatavoja:
Jeļena Rutkovska,
Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore

coloring.cool