LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 28. maijs
Vilhelms, Vilis
Ludza
Cloudy
10°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

Laika posmā no š.g. 19. līdz 26.novembrim VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēti 50 notikumi: 13 zādzības, 6 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 3 ģimenes konflikti, 4 huligānisma gadījumi. Uzsākti 12 kriminālprocesi. Sastādīti 32 administratīvā pārkāpuma protokoli.
Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 70 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 4 gadījumos vadītāji atradās pie stūres alkoholisko dzērienu iespaidā, tai skaitā 3 automašīnu vadītāji un 1 riteņbraucējs. Reģistrēti 5 ceļu satiksmes negadījumi, cietušo un  bojā gājušo nav.

***
19.novembrī no rīta Zilupes nov. Zaļesjes pag. c.Terehova kāds kravas automašīnas vadītājs konstatēja, ka nakts laikā no viņa automašīnas nozagtas dažas mantas: gāzes balons, navigators, DVD atskaņotājs un vēl dažas mantas. Uzsāktā kriminālprocesa ietvaros noskaidrots, ka šo zādzību izdarījušie 2 citu kravas automašīnu vadītāji no Lietuvas. Mantas atrastas.

***
20.novembrī policijā saņemts paziņojums, ka Ludzā, Kr.Barona ielā no kāda šķūņa nozagts metināšanas aparāts. Nodarīta materiāla zaudējuma apmērs- Ls 85. Vainīga persona noskaidrota. To ir izdarījis 1986.gadā dzimušais vīrietis. Vīrietis agrāk tiesāts par līdzīgiem noziedzīgiem nodarījumiem. Jāpiebilst, ka šīs vīrietis atgriezās no cietuma šī gada jūlija mēnesī un jau ir izdarījis 3 zādzības.

***
21.novembrī tika uzsākts kriminālprocess par to, ka  Ludzā, Skolas ielā no kinoteātra ēkas nišas tika nozagta viena  logu reste. Izrādījās, ka to izdarīja 1974.gadā dzimušais vīrietis. Noskaidrots, ka vīrietis agrāk tiesāts. Nozagta manta atrasta.

***
22.novembrī no rīta kāda sieviete, atnākot uz darbu, konstatēja, ka nenoskaidrotas personas, uzlaužot atslēgu, iekļuva bibliotēkas telpās, kas atrodas Kārsavas nov. Malnavas pag. Garnadžu guvums – dažāda datortehnika un tās ierīces. Kā arī zagļi sabojāja Eiropas Savienības atbalsta pakas ar pārtikas produktiem, kas bija domātas izsniegšanai  maztrūcīgākajiem. Izmeklēšanas gaitā noskaidrots, ka zādzība izdarīta laika posmā no š.g. 20.novembra līdz notikušā konstatēšanas brīdim. Izmeklēšana turpinās. Vainīgas personas un nozagtas mantas tiek meklētas.

***
Pirms 2 nedēļām  Ludzas nov. Rundēnu pag. no kādas mājas nozagts motorzāģis Oleo Mac. Materiālais zaudējums –ap Ls 200. Uzsākts kriminālprocess par zādzības izdarīšanu. Izmeklēšana turpinās.


Informāciju sagatavoja:
Jeļena Rutkovska,
Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore

coloring.cool