LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 23. jūlijs
Magda, Magone, Mērija
Ludza
Mostly clear
14°C
 
A A A

Policija ziņo

Laika posmā no š.g. 12. līdz 20.novembrim VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Ciblas, Zilupes un Kārsavas novadu teritorijas, tika reģistrēti 51 notikums: 9 zādzības, 2 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 1 ģimenes konflikts, 3 huligānisma gadījumi. Konstatētas patvaļīgas koka cirtes: viens gadījums – Zilupes nov. Lauderu pagasta teritorijā, nocirsti 74 augoši koki, materiālais zaudējums – Ls 800 un otrais patvaļīgas koka ciršanas gadījums- Ludzas nov. Nirzas pagastā. Uzsākti 6 kriminālprocesi. Sastādīti 16 administratīvā pārkāpuma protokoli.
Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 79 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 2 automašīnu vadītāji atradās pie stūres alkoholisko dzērienu iespaidā. Reģistrēti 7 ceļu satiksmes negadījumi, cieta 1 vadītājs, bojā gājušo nav.

***
12.novembrī konstatēts, ka Ludzas nov. Istras pag. c. Meļņiki un Ciblas nov. Ciblas pag. c.Greiči noņemti elektroenerģijas komercuzskaites mēraparāti. Policija noskaidro apstākļus.

***
Naktī no 13.uz 14.novembri Ludzas nov. Nirzas pag. no kāda šķūņa nozagti alumīnija trauki, laivas airi, dažādi makšķerēšanas piederumi. Kā arī noskaidrots, ka nozagta saimniekam piederošā koka laiva, kura atradās Nirzas ezera krastā. Nodarīta materiāla zaudējuma apmērs- ap Ls 418. Uzsākts kriminālprocess par zādzības izdarīšanu. Veicot operatīvās meklēšanas pasākumus, izdevās atrasts laivu. Pārējas nozagtas mantas un vainīgas personas tiek meklētas. 

***
14.novembrī plkst.16:00 Kārsavas nov. Salnavas pag. Bļašu teritorijā 1962.gadā dzimušais vīrietis, vadot motobloku, netika galā ar tā vadību. Kā rezultāta transportlīdzeklis nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Vadītājs ar kājas traumas nogādāts medicīnas iestādē. Noskaidrots, ka vadītājs atradās pie stūres alkohola reibumā.

***
15.novembrī Kārsavas nov. Mežvidu pag. policijas darbinieki, veicot profilaktiskos pasākumus, konstatēja, ka kāds 1974.gadā dzimušais vīrietis pārkāpa ieroču un munīcijas uzglabāšanas noteikumus. Ierocis izņemts. Pārkāpējs tiks saukts pie administratīvās atbildības.

***
18.novembrī policijā saņemts paziņojums, ka Ludzā, Kr.Barona ielā no kāda dzīvokļa nozagtas dažādas mantas. Veicot operatīvās meklēšanas pasākumos, garnadža personība noskaidrota- to ir izdarījis 1986.gadā dzimušais vīrietis. Jāpiebilst, ka šīs vīrietis agrāk ir vairākkārt tiesāts.

***
19.novembrī ap plkst. 13:40 konstatēts, ka Ludzā, 18.Novembra ielā no daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpas nozagts velosipēds „Author Trophj 19” sarkanā krāsā. Zādzībā notikusi laika posmā no plkst.09:45 no rīta līdz notikušā konstatēšanas brīdim. Policija noskaidro apstākļus. 

Informāciju sagatavoja:
Jeļena Rutkovska,
Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore

coloring.cool