LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 28. maijs
Vilhelms, Vilis
Ludza
Clear
7°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

Laika posmā no š.g. 5. līdz 12.novembrim VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Ciblas, Zilupes un Kārsavas novadu teritorijas, tika reģistrēti 54 notikumi: 7 zādzības, 5 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 7 huligānisma gadījumi un 2 ģimenes konflikti. Uzsākti 9 kriminālprocesi. Sastādīti 22 administratīvā pārkāpuma protokoli.
Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 69 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 5 gadījumos vadītāji atradās pie stūres alkohola reibuma stāvoklī, tostarp 2 automašīnu vadītāji un 3 riteņbraucēji. Nedēļas laikā reģistrēti 6 ceļu satiksmes negadījumi, kuri notika pārsvarā brīvdienu laikā, cieta 1 gājējs, bojā gājušo nav.
***
5.novembrī plkst. 17:05 Ludzas nov. Cirmas pag. uz ceļa A-12 1982.gadā dzimušais vīrietis, vadot automašīnu Mersedes Benz 250, notrieca gājēju – 1978.gadā dzimušo vīrieti, kas pārvietojās pa ceļa braucamās daļas vidu bez gaismu atstarojošiem elementiem. Cietušais ar kājas lūzumu nogādāts medicīnas iestādē.
***
Laika posmā no š.g. 2. novembra līdz 6.novembra rītam Ludzas nov. Ņukšu pag. no attīrīšanas iekārtu teritorijas nozagti 3 aku vāki. Policija noskaidro notikušā apstākļus.
***
7.novembrī no rīta Ludzas nov. Isnaudas pag. c.Ričiki, veicot zemes līdzināšanas darbus, kāds vīrietis atrada 2.pasaules kara nesprāgušu mīnmetēja lādiņu. Paziņots Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas rotai.
***
8.novembrī konstatēts, ka Ludzas nov. Cirmas pagasta teritorijā no 4 posmiem nozagts elektrības kabelis, apmēram 200 m garumā.
***
9.novembrī policijā saņemts paziņojums par to, ka Ludzas nov. Isnaudas pag. no kādas pirts nozagts metāla katls, 2 alumīnija kannas, kā arī daži trauki no alumīnija. Nodarīta materiāla zaudējuma apmērs- ap Ls 60. Tiek veikta apstākļu noskaidrošana.
***
9.novembrī Ciblas nov. Ciblas pag. c.Felicianova, saimnieces prombūtnes laikā no kāda dzīvokļa nozagtas dažas vērtīgas mantas. Saistībā ar minēto aizturēts kāds 1988.gadā dzimušais vīrietis, agrāk tiesāts. Policijas veic tālāku izmeklēšanu uzsāktā kriminālprocesa ietvaros.
***
Naktī no 10. uz 11.novembri, no sestdienas uz svētdienu Kārsavā, Vienības ielā tika apzagts kāds veikals. Garnadži, izsitot loga stiklu, iekļuva iekšā un nozaga degvīnu, cigaretes un pārtikas produktus. Nodarīta materiāla zaudējuma apmērs noskaidrojas. Izmeklēšana turpinās.
Policija lūdz visas personas, kam ir jebkāda informācija, kas varētu sekmēt šī noziedzīga nodarījuma atklāšanu, nekavējoties zvanīt pa tālr.: 110, 65703800 vai personīgi griezties policijas iestādē. Anonimitāte garantēta.

Informāciju sagatavoja:
Jeļena Rutkovska,
Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore

 

coloring.cool