LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 02. augusts
Stefans, Normunds
Ludza
Thunderstorms
17°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

 

Laika posmā no š.g. 29.oktobra līdz 5.novembrim VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Ciblas, Zilupes  un Kārsavas novadu teritorijas, tika reģistrēti 38 notikumi: 9 zādzības, 4 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 4 huligānisma gadījumi un 2 ģimenes konflikti. Uzsākti 9 kriminālprocesi. Sastādīti 18 administratīvā pārkāpuma protokoli.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 48 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 2 gadījumos vadītāji atradās pie stūres alkohola  reibuma stāvoklī, tostarp 1 automašīnu vadītājs bez tiesībām –uzsākts kriminālprocess, un 1 riteņbraucējs. Nedēļas laikā reģistrēti  3 ceļu satiksmes negadījumi, cietušo un  bojā gājušo nav.

***

30.oktobrī Ludzā konstatētas kārtējas 2 preču zādzības no veikaliem.

Minētajā dienā plkst.13:50 1952.gadā dzimušais vīrietis no kāda veikala Latgales ielā nozaga degvīna „Piparu” pudeli. Materiālais zaudējums – Ls 3,95. Zādzības izdarīšanas laikā vīrietis atradās alkoholisko dzērienu ietekmē.

 Vēlāk ap plkst. 17:15 no kāda veikala Stacijas ielā 1990.gadā dzimušais vīrietis, būdams stiprā alkohola reibumā, nozaga pārtiku Ls 1,77 vērtībā.

Abos gadījumos uzsākti kriminālprocesi.

***

 31.oktobrī policijā saņemti paziņojumi par to, ka konstatētas 2 alumīnija elekrovadu zādzības Kārsavas novadā : Salnavas pagastā noņemti elektrovadi no 27 posmiem, bet Malnavas pagastā – no 15 posmiem. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

***

Laika posmā no 2.novembra plkst.17:00 līdz nākamas dienas plkst.08:30 Ludzas nov. Rundēnu pag. no kāda angāra nozagta dīzeļdegviela un kabelis. Garnadži savu guvumu paslēpa netālu no minēta angāra. Naktī, kad zagļi atbrauca ar automašīnu, lai savāktu nozagtas mantas, viņi tika pārsteigti noziedzīga nodarījuma vietā. Izrādījās, ka to izdarīja 2 personas: 1988.gadā un 1990.gadā dzimušie vīrieši. Šīs 2 personas aizturētas. Policija veic tālāku izmeklēšanu.

Informāciju sagatavoja:

Jeļena Rutkovska,

Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

 

coloring.cool