LV RU EN

Svētdiena, 2022. gada 29. maijs
Raivis, Raivo, Maksis
Ludza
Mostly cloudy
13°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

Laika posmā no š.g. 22. līdz 29. oktobrim VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Ciblas, Zilupes un Kārsavas novadu teritorijas, tika reģistrēti 35 notikumi: 9 zādzības, 3 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 4 huligānisma gadījumi un 2 ģimenes konflikti. Uzsākti 8 kriminālprocesi. Sastādīti 19 administratīvā pārkāpuma protokoli.
Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 50 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 5 gadījumos vadītāji atradās pie stūres alkohola reibuma stāvoklī, tostarp 3 automašīnu vadītāji, 1 motociklists un riteņbraucējs. Nedēļas laikā reģistrēti 5 ceļu satiksmes negadījumi, tai skaitā 3 Terehovā, cietušo un bojā gājušo nav.
***
Kā jau rakstīts kriminālhronikā, naktī no 15. uz 16. oktobri Kārsavā, Teātra ielā no kādas garāžas pazuda mopēds „Sonik YHXTE”. Materiālais zaudējums – Ls 300. Veicot izmeklēšanu, policijas darbinieki noskaidroja, ka šo mopēdu nozaga kāds nepilngadīgs pusaudzis. Mopēds atgriezts īpašniekam.
***
24. oktobrī Ciblas novada Zvirgzdenes pagastā kāda persona labprātīgi izdeva nelikumīgi glabāto divstobru medību bisi.
***
25. oktobrī no rīta policijā saņemts paziņojums, ka naktī Ludzā, Raiņa ielā kādam lielveikalam tika izsisti 2 logu stikli. Nodarīta materiālā zaudējuma apmērs – Ls 270. Vainīgās personas tiek meklētas.
***
26. oktobrī konstatēts, ka iepriekšējā naktī Ludzā, Raiņa ielā pagaidām nenoskaidrota persona, izsitot loga stiklu, iekļuva kādas firmas ofisā un nozaga naudu – ap Ls 215. Uzsākts kriminālprocess par zādzības izdarīšanu. Policija veic tālāku izmeklēšanu.
***
27. oktobrī plkst.14:00 Ludzas novada Pildas pagasta Uskačovas ciemā notika avārija. 1962. gadā dzimušais vīrietis, būdams alkoholisko dzērienu iespaidā (alkohola koncentrācija asinīs – 3,6 promiles), un vadot motociklu IŽ, izraisīja ceļu satiksmes negadījumu. Viņš iebraucot pretējā braukšanas joslā un sadūrās ar pretī braucošo automašīnu AUDI 80. Fiziski cietušo nav, bojāti abi transportlīdzekļi.
Noskaidrots, ka motocikla vadītājam nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesību, kā arī motociklam nav valsts reģistrācijas numura zīmes.

Informāciju sagatavoja:
Jeļena Rutkovska,
Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore

coloring.cool