LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 28. maijs
Vilhelms, Vilis
Ludza
Sunny
13°C
 
A A A

Policija ziņo

Laika posmā no šā gada 15. līdz 22. oktobrim VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Ciblas, Zilupes un Kārsavas novadu teritorijas, tika reģistrēti 45 notikumi: 6 zādzības, 4 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 12 huligānisma gadījumi un 1 ģimenes konflikts. Uzsākti 8 kriminālprocesi. Sastādīti 38 administratīvā pārkāpuma protokoli.
Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 47 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus. 3 gadījumos vadītāji atradās pie stūres alkohola reibuma stāvoklī, tostarp – 1 automašīnu vadītājs un 2 riteņbraucēji. Nedēļas laikā reģistrēti 6 ceļu satiksmes negadījumi, cietušo un  bojā gājušo nav.

***
13. oktobrī pēc kopīgas alkohola lietošanas kāda ludzāniete konstatēja, ka viņai pazudis digitālais fotoaparāts FUJI FINE PIX. Veicot izmeklēšanu uzsāktajā kriminālprocesā, policijas darbinieki noskaidroja, ka šo zādzību ir izdarījusi viņas paziņa – 1992. gadā dzimusī jaunā sieviete. Fotoaparāts atrasts.

***
Naktī no 15. uz 16. oktobri Kārsavā, Teātra ielā no kādas garāžas pazuda mopēds „Sonik YHXTE”. Materiālais zaudējums – Ls 300. Policija noskaidro visus notikušā apstākļus.

***
16. oktobrī ap plkst. 15:30 Ludzas novada Cirmas pagasta Dzerkaļu ciemā blakus autoceļam A12 no zemes tika izrakts SIA Lattelekom kabelis 300 m garumā. Uzsākts kriminālprocess. Izmeklēšanā noskaidrots, ka kabeļa izrakšanu veica 2 traktoristi, kuri strādāja ar mini ekskavatoriem Bobcat, un vēl kāds Rēzeknes iedzīvotājs.
Pēc dažām dienām, 20. oktobrī konstatēts otrs līdzīgs noziedzīgs nodarījums, kura izdarīšanā bija iesaistīts iepriekš minētais rēzeknietis. Šoreiz ar 2 citu traktoristu palīdzību viņš izraka 400 m kabeļa Ludzas novada Cirmas pagasta Zeļčevas ciemā blakus autoceļam A12.  Uzsākts kriminālprocess. Izmeklēšana turpinās.

***
Laika posmā no 11. līdz 17. oktobrim Ludzā, Jelgavas ielā no kādas garāžas, kas atrodas garāžu kooperatīvā, pagaidām nenoskaidrota persona nozaga motociklu „APRILIA LEONARDO”, pelēkā krāsā, valsts reģistrācijas numura zīme TO 503. Zaglis iekļuva iekšā, uzlaužot piekaramo slēdzeni. Nozagtais transportlīdzeklis un vainīga persona tiek meklēta.
Policija lūdz visas personas, kurām ir jebkāda informācija, kas varētu sekmēt šī noziedzīga nodarījuma atklāšanu, zvanīt pa tālr.: 110, 65703800 vai personīgi griezties policijas iestādē. Iepriekš pateicamies par palīdzību!


Informāciju sagatavoja:
Jeļena Rutkovska,
Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore

coloring.cool