LV EN

Trešdiena, 2022. gada 07. decembris
Dzirkstīte, Anta, Antonija
Ludza
Mostly cloudy
-4°C
 
A A A

Policija ziņo

Laika posmā no š.g. 16. līdz 23. aprīlim VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Zilupes, Ciblas un Kārsavas novadu teritorijas, tika reģistrēti 69 paziņojumi par dažādiem notikumiem, tai skaitā 13 zādzībām, 3 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 4 ģimenes konfliktiem, 6 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 13 kriminālprocesi. Sastādīti 32 administratīvā pārkāpuma protokoli.
Satiksmes uzraudzības inspektori konstatēja 89 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 5 gadījumos vadītāji atradās pie stūres alkohola reibumā, tostarp 3 automašīnu vadītāji, 1 riteņbraucējs un 1 traktora vadītājs. Konstatēti 5 ceļu satiksmes negadījumi, tai skaitā 3 avārijas izraisītas alkohola reibumā. Bojā gājušo nav, cietusi 1 persona.

***
Kā jau rakstīts kriminālhronikā, 15. aprīlī konstatēts, ka Ludzas nov. Nirzas pagastā no kādas mājas izdarīta mantu zādzība. Garnadža guvums – motorzāģis OLEOMAC, 2 velosipēdi, 2 alumīnija kannas, daži instrumenti un pārtikas produkti. Turpinot izmeklēšanu, uzsāktā kriminālprocesa ietvaros pēc pāris dienām policijas darbinieki noskaidroja vainīgā personību. To ir izdarījis kāds 1969. gadā dzimušais vīrietis. Daļēji mantas atrastas. Jāpiebilst, ka aizdomās turētais ir agrāk tiesāts.

***
17. aprīlī konstatēts, ka Zilupē, Lauku ielā no kāda šķūņa nozagti 2 velosipēdi. Uz doto brīdi viens divritenis ir atrasts.

***
Naktī uz 19. aprīli Ludzā, Odu ielā pagaidām nenoskaidrota persona kādai mājai izsita loga stiklu un iekļuva iekšā. Tika nozagts datora procesors, DVD atskaņotājs “LG” un mūzikas atskaņotājs “Samsung”. Uzsākts kriminālprocess. Vainīgā persona un nozagtās mantas tiek meklētas.

***
20. aprīlī ap plkst. 03:35 Ludzas nov. Isnaudas pag. Istalsnas ciemā pie dzelzceļa sliedēm Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki atrada 3 maisus ar cigaretēm – 1200 cigarešu paciņas (24 000 cigaretes) bez Latvijas akcīzes marķējuma. Uzsākts kriminālprocess. Notiek tālākā izmeklēšana.

***
20. aprīlī policijas darbinieki saņēma paziņojumu par to, ka laika posmā no pagājušā gada rudens līdz notikušā konstatēšanas brīdim Kārsavā, Vienības ielā pazuda 9 demontēti koka balsti. Policija noskaidro notikušā apstākļus.
***
20. aprīlī no rīta konstatēts, ka Ludzā, Krāslavas ielā, izsitot loga stiklu, no kāda dzīvokļa nozagts televizors “LG”. Materiālais zaudējums – ap Ls 50. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

***
20. aprīlī policijā saņemts paziņojums, ka Zilupes nov. Pasienes pagastā uz kādai sievietei piederošā lauka tika sabojāti 14 elektrogana stabi. Veicot izmeklēšanu, policijas darbinieki noskaidroja, ka huligānisko motīvu dēļ un būdams alkohola reibumā, to ir izdarījis kāds 17-gadīgs jaunietis. Jaunais cilvēks agrāk jau bija nonācis policijas redzeslokā.

Informāciju sagatavoja:
Jeļena Rutkovska,
Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore