LV EN

Piektdiena, 2023. gada 03. februāris
Vida, Ida, Aīda
Ludza
Mostly clear
-7°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

Laika posmā no š.g. 11. līdz 18. jūnijam VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēts 41 notikums: 12 zādzības (tai skaitā 2 – no mājas vai dzīvokļa, 3 – no transportlīdzekļiem), 3 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 3 ģimenes konflikti, 6 huligānisma gadījumi. Uzsākti 6 kriminālprocesi. Sastādīti 35 administratīvā pārkāpuma protokoli.
Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 96 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 1 riteņbraucējs un 1 mopēdists vadīja savus transportlīdzekļus alkohola reibumā. Policijā saņemta informācija par 7 ceļu satiksmes negadījumiem, cieta 1 vieglas automašīnas vadītājs, bojā gājušo nav.
***
11. jūnijā no rīta konstatēts, ka Zilupē, Klusajā ielā no kādas piemājas teritorijas nozagti metāllūžņi.
***
12. jūnijā konstatēts, ka Ludzā, Latgales ielas ceļa rekonstrukcijas posmā no Stacijas ielas līdz Krāslavas ielai pazuda kabelis 127 metru garumā. Nodarītā materiāla zaudējuma apmērs – aptuveni Ls 193. Policija noskaidro visus notikušā apstākļus.
***
12. jūnijā vakarā policijā saņemts paziņojums, ka Kārsavā, Vienības ielā no ielu apgaismes balstiem nozagti transformatori un programmējamās vadības ierīces. Noskaidrots, ka zādzība izdarīta laika posmā no pagājušā gada rudens līdz fakta konstatēšanas brīdim. Policija turpina izmeklēšanu uzsāktā kriminālprocesa ietvaros.
***
13. jūnijā no rīta kļuva zināms, ka aizvadītājā naktī Ludzas nov. Istras pag. Vecslabadas ciemā no ceļu būves traktora un ekskavatora pagaidām nenoskaidrotas personas nozaga degvielu. Kopējais nozagtas degvielas daudzums – ap 700 litri. Notikušā apstākļi tiek noskaidroti.
***
13. jūnijā ap plkst. 08:00 Kārsavas nov. Malnavas pag. Malnavas ciemā 1987 .gadā dzimušais vīrietis, vadot automašīnu Audi, netika galā ar tās vadību. Rezultātā transportlīdzeklis nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Vadītājs ar dažām traumām nogādāts medicīnas iestādē. Policija noskaidro notikušās avārijas apstākļus.
***
13. jūnijā ap plkst. 18:00 kāds vīrietis konstatēja, ka no viņam piederošā šķūņa, kas atrodas Ludza nov. Cirmas pagastā, nozagtas dažādas mantas, pārsvara lauksaimniecības tehnika. Nodarītā materiāla zaudējuma apmērs – aptuveni Ls 1 200. Uzsākts kriminālprocess. Nozagtās mantas atrasta un atgrieztas īpašniekam.
***
15. jūnijā ap plkst. 06:30 Ludzas nov. Briģu pag. Rimšu ciemā pie dzelzceļa stacijas „Nirza” Kriminālpolicijas nodaļas inspektori sadarbībā ar Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja inspektoru konstatēja pamestas kastes ar cigaretēm bez Latvijas akcīzes marķējuma. Kopā atrastas un izņemtas 5090 cigarešu paciņas: 25 000 cigarešu „Kiss” un 76800 cigarešu „Winston Blue”. Uzsākts kriminālprocess. Izmeklēšana turpinās.

Informāciju sagatavoja:
Jeļena Rutkovska,
Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore