LV EN

Piektdiena, 2022. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Flurries
-7°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

Laika posmā no š.g. 18.līdz 24.jūnijam VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēti 60 notikumi: 7 zādzības (tai skaitā 3-no mājas vai dzīvokļa), 13(!) miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 2 ģimenes konflikti, 4 huligānisma gadījumi.
Uzsākti 6 kriminālprocesi. Sastādīti 25 administratīvā pārkāpuma protokoli.
Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 91 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu, 9 gadījumos vadītāji atradās pie stūres alkohola reibumā: 3 automašīnu vadītāji, 51 riteņbraucēji un 1 mopēdists, kā arī uzsākts 1 kriminālprocess par automašīnas badīšanu alkohola reibumā bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Policijā saņemta informācija par 9 ceļu satiksmes negadījumiem, avārijā Ciblas nov. Līdumnieku pag. cieta vieglas automašīnas vadītāja un tās pasažiere, bojā gājušo nav.

***
18.jūnijā konstatēts, ka Ludzā, Raiņa ielā no kādas remontējamās ēkas nozagti 20 metāla sastatņu kājas. Nodarīta materiāla zaudējuma apmērs- ap Ls 400. Uzsākts kriminālprocess. Vainīgās personas noskaidrotas un aizturētas . Šo zādzību ir izdarījušas 2 ludzānieši: 1954.gadā dzimusī sieviete un 1955.gadā dzimušais vīrietis. Nozagti priekšmeti atrasti.

***
20.jūnijā policijā saņemts paziņojums, ka Ludzas nov. Nirzas pag. Seiļos no kāda transformatora nolieta eļļa. Apstākļi noskaidrojas.

***
20.jūnijā plkst.22:55 policijā saņemts paziņojums no medicīnas iestādes par to, ka no Ciblas nov. Līdumnieku pag. nogādāts vīrietis ar durto brūci vēderā. Uzsāktā kriminālprocesa ietvaros noskaidrots, ka ģimenes konflikta laikā vīrietim ar nazi iedūra viņa civilsieva- 1979.gadā dzimusī sieviete. Policijas darbinieki aizturēja minēto sievieti. Jāpiebilst, ka šī sieviete agrāk ir tiesāta par miesas bojājumu nodarīšanu. Izmeklēšana turpinās.

**
22.jūnijā vakarā konstatēts, ka Ludzā, 18.Novembra ielā brīvi piekļūstot no kāda dzīvokļa pagaidām nenoskaidrota persona nozaga čuguna radiatoru. Policija noskaidro notikušā apstākļus, vainīga persona un nozagta manta tiek meklētas.

***
23.jūnijā no rīta konstatēts, ka Ludzas nov. Briģu pag. no automašīnas Audi 80, kura uz nakts laiku bija novietota stāvēšanai pie mājas, nenoskaidrota persona nolēja 50 litrus degvielas, kā arī nozaga degvielas tvertnes korķi.

Policijas paziņojums

Š.g.8.jūnijā vakarā Ludzā, Tālavijas ielā pretī mājai Nr.61 ceļa malā tika atrasts mobilais telefons SAMSUNG GT-E1080i, melnā krāsā bez SIM kartes.
Lai saņemtu nozaudēto mantu, lūdzam griezties policijas iecirknī: Stacijas ielā 46, Ludzā.

Informāciju sagatavoja:
Jeļena Rutkovska,
Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore