LV EN

Otrdiena, 2022. gada 06. decembris
Niklāvs, Niks, Nikolajs
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

Laika posmā no š.g. 25.jūnija līdz 2.jūlijam VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēti 43 notikumi: 3 zādzības , 9 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 1 ģimenes konflikts, 5 huligānisma gadījumi. Konstatēta nelikumīga meža cirte Ciblas nov. Līdumnieku pag.
Uzsākti 3 kriminālprocesi. Sastādīti 28 administratīvā pārkāpuma protokoli.
Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 88 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 9 gadījumos vadītāji atradās pie stūres alkohola reibumā: 5 automašīnu vadītāji un 4 riteņbraucēji, kā arī uzsākts 1 kriminālprocess par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Apkalpojamā teritorijā konstatēti 3 ceļu satiksmes negadījumi, bojā gājušo nav, vienā avārijā – divas cietušās personas.

***
28.jūnijā pēc pusdienas Ludzas nov. Brigu pag, personu grupa sabojāja kādai sievietei piederošās mājas durvis un logu.

***
28.jūnijā vakarā Ludzā, Stroda ielā kādā dzīvoklī konflikta laikā 1980.gadā dzimušais vīrietis nodarīja miesas bojājumus 18-gadīgai jaunietei. Policija noskaidro apstākļus. Tiek lemts jautājums par kriminālprocesa uzsākšanu.

***
Laika posmā no 29.jūnija plkst.23:30 līdz nākamās dienas plkst.02:30 naktī Zilupes nov. Zaļesjes pag. Ploskos izcēlās konflikts starp 2 vīriešiem, kura rezultātā 1957.gadā dzimušajam vīrietim tika iedurts ar nazi kājā Policija noskaidro visus apstākļus, saistītus ar notikušo.

***
30.jūnijā ap plkst.17:00 Zilupes nov. Pasienes pag. uz ceļa Pasiene- Šuškova 1964.gadā dzimusī sieviete, vadot automašīnu Opel Astra, ceļa pagriezienā netika galā ar transportlīdzekļa vadību. Kā rezultātā automašīna nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Cietusī autovadītāja un pasažiere nogādātas medicīnas iestādē.

***
1.jūlijā ap plkst.05:00 konstatēti 2 gadījumi, kad Zilupes nov. Zaļesjes pag. Terehova kravas automašīnu piekabēm sagriezti tenti.

***
1.jūlijā laika posmā no plkst.09:45 līdz plkst.12:30 Ludzā, Baznīcas ielā no baznīcas pagalma pagaidām nenoskaidrota persona nozaga velosipēdu „Aist” zilā krāsā. Vainīga persona un nozagtais transportlīdzeklis tiek meklētas.

Informāciju sagatavoja:
Jeļena Rutkovska,
Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore