LV EN

Otrdiena, 2022. gada 06. decembris
Niklāvs, Niks, Nikolajs
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

Laika posmā no š.g. 2.jūlija līdz 9.jūlijam VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēti 38 notikumi: 1 zādzība , 8 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 1 ģimenes konflikts, 7 huligānisma gadījumi. Uzsākti 11 kriminālprocesi. Sastādīti 25 administratīvā pārkāpuma protokoli.
Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 78 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 5 gadījumos vadītāji atradās pie stūres alkohola reibuma stāvoklī: 4 automašīnu vadītāji un 1 riteņbraucējs. Apkalpojamā teritorijā konstatēti 3 ceļu satiksmes negadījumi, cietušo un bojā gājušo nav.

***
2.jūlijā konstatēts, ka Kārsavā, Vienības ielā pie pilsētas kultūras nama tika bojāti koka soli. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

***
3.jūlijā ap plkst.19:20 Zilupes nov. Zaļesjes pag. c.Rakšina uz dzelzceļa pārbrauktuves pie Zilupes stacijas tika apstājusies kravas automašīna, kā rezultātā tika bloķēta dzelzceļa satiksme. Kravas vilciens bez kravas pielietoja avārijas bremzēšanu un apstājās ap 100 metru no kravas automašīnas. Ap plkst.20:05 satiksme tika atjaunota. Noskaidrots, ka kravas automašīnai bija sabojājusies elektropadeve.

***
6.jūlijā no rīta Ludzas nov. Istras pag. Anapolē kāds vīrietis, apstrādājot dārzu, atrada 2.pasaules kara nesprāgušo lādiņu. Tika paziņots Zemessardzes Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas rotai.

***
6.jūlijā laika posmā no plkst.16:00 līdz plkst.19:00 Ludzā, Latgales ielā no kāda lielveikala pagalma tika nozagts ritenis melnā krāsā ar sarkano. Nozagtais transportlīdzeklis tiek meklēts.

***
7.jūlijā ap plkst.19:55 Ludzas nov. Cirmas pag. c.Pokumina kāda viegla automašīna iebrauca pretējā braukšanas joslā un uzbrauca riteņbraucējam. Velosipēds bojāts. Automašīnas vadītājs, rupji pārkāpjot Ceļu satiksme noteikumu prasības, ceļu satiksmes negadījuma vietu atstāja. Uz doto brīdi avārijā iesaistītais transportlīdzeklis noskaidrots. Autovadītāja personība noskaidrojas.

Informāciju sagatavoja:
Jeļena Rutkovska,
Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore