LV EN

Piektdiena, 2022. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Cloudy
-7°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

Laika posmā no š.g. 23. līdz 29.jūlijam VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Zilupes, Ciblas un Kārsavas novadu teritorijas, tika reģistrēti 43 notikumi: 6 zādzības, 4 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 4 ģimenes konflikti, 5 huligānisma gadījumi. Uzsākti 9 kriminālprocesi. Sastādīti 24 administratīvā pārkāpuma protokoli.
Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 77 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 8 (!) gadījumos vadītāji atradās pie stūres alkohola reibuma stāvoklī, tai skaitā 3 automašīnu vadītāji, 1 traktora vadītājs, 2 mopēdisti un 2 riteņbraucēji. Apkalpojamā teritorijā konstatēti 2 ceļu satiksmes negadījumi, cietušo un bojā gājušo nav.
***
16. jūlija vakarā Kārsavas nov. Salnavas pag. pēc kopīgās alkohola lietošanas kādā kompānijā viens no vīriešiem konstatēja, ka viņam pazuda naudas maks ar maksājuma karti. Izmeklēšanas gaitā noskaidrots, ka tajā pašā dienā kāds no kompānijas bija noņēmis naudu no kartes – ap Ls 250. Policija noskaidroja iesaistīto personu loku. Izmeklēšana turpinās.
***
19. jūlijā konstatēts, ka Ludzas nov. Pildas pag. Brodaižā tika apzagta pareizticīgo baznīca. Zādzība ir notikusi laika posmā no š.g. 7. jūlija līdz notikušā konstatēšanas brīdim. Zagļi, uzlaužot ieejas durvis, iekļuva iekšā. Garnadžu guvums – 8 svētbildes, krusts un Evaņģēlija grāmata. Nodarītā materiāla zaudējuma apmērs tiek noskaidrots. Vainīgās personas un nozagtās mantas tiek meklētas.
Policija lūdz visus iedzīvotājus, kuriem ir jebkāda informācijas, kas varētu sekmēt šī noziedzīga nodarījuma atklāšanu, zvanīt policijai: 110, 112, 65703800 vai personīgi griezties tuvākajā policijas iestādē.
Iepriekš pateicamies par palīdzību!
***
19. jūlijā Ludzas nov. Briģu pag. Opoļos tika atrasts 2.pasaules kara lādiņš. Paziņots Zemessardzes nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas rotai.
***
22. jūlijā ap plkst. 21:00 Ludzā, Tālavijas ielā satiksmes uzraudzības inspektori konstatēja, ka 1989. gadā dzimušais vīrietis vadīja mopēdu „Delta”, būdams alkohola reibumā (2,05 promiles). Vēlāk, ap plkst. 23:35 pa Latgales ielu to pašu mopēdu vadīja iepriekš minētā vīrieša brālis – 1990. gadā dzimušais vīrietis. Arī šoreiz vadītājs atradās alkoholisko dzērienu iespaidā (ap 2,61 promiles).

Informāciju sagatavoja:
Jeļena Rutkovska,
Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore