LV EN

Trešdiena, 2022. gada 07. decembris
Dzirkstīte, Anta, Antonija
Ludza
Mostly cloudy
-4°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

Laika posmā no š.g. 23. līdz 30. jūlijam VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Zilupes, Ciblas un Kārsavas novadu teritorijas, tika reģistrēti 64 notikumi: 5 zādzības, 4 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 3 ģimenes konflikti, 5 huligānisma gadījumi. Uzsākti 8 kriminālprocesi. Sastādīti 28 administratīvā pārkāpuma protokoli.
Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 76 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 5 gadījumos vadītāji atradās pie stūres alkohola reibuma stāvoklī: 3 automašīnu vadītāji (tai skaitā 2 – bez transportlīdzekļu vadīšanas tiesībām, par ko viņi tiks saukti pie kriminālatbildības) un 2 riteņbraucēji. Apkalpojamajā teritorijā konstatēti 6 ceļu satiksmes negadījumi, gāja bojā 1 persona, 4 cietušie.

***
Kā jau rakstīts kriminālhronikā, aizpagājušās nedēļas ceturtdien, 19. jūlijā konstatēts, ka Ludzas nov. Pildas pag. Brodaižā tika apzagta pareizticīgo baznīca. Zagļu guvums – 8 svētbildes, krusts un Evaņģēlijas grāmata.
Pagājušās nedēļas laikā šī baznīca tika apzagta otro reizi: laika posmā no 26. jūlija plkst. 16:00 līdz nākamās dienas tādam pašam laikam zagļi, uzlaužot ieejas durvis, iekļuva baznīcā un nozaga 2 svētbildes. Nozagto svētbilžu materiālā vērtība tiek noskaidrota.
Policija atkārtoti lūdz visus iedzīvotājus, kam ir jebkāda informācijas, kas varētu sekmēt šī noziedzīga nodarījuma atklāšanu, zvanīt policijā: 110, 112, 65703800 vai personīgi griezties tuvākajā policijas iestādē. Anonimitāte garantēta.
Iepriekš pateicamies par palīdzību!

***
27. jūlijā ap plkst. 23:35 Ciblas nov. Blontu pag. c. Blonti kādas personas huligānisku motīvu dēļ apmētāja ar akmeņiem 2 braucošās vieglās automašīnas. Vainīgo personu loks noskaidrots.

***
28. jūlijā ap plkst. 17:15 Ludzā, Latgales ielā kādā lielveikalā konstatēta kārtēja preču zādzība: šoreiz 1984. gadā dzimušais vīrietis, būdams alkohola reibumā, nozaga pārtikas preci Ls 2,09 vērtībā. Jāatzīmē, ka šīs vīrietis agrāk vairākas reizes tiesāts par dažādu zādzību izdarīšanu.

***
Sestdien, 28. jūlijā no rīta policijā saņemts paziņojums, ka Ludzā, Tālavijas ielā rekonstruējamā ceļa posmā pazuda luksofors ar akumulatora bateriju. Uzsāktā kriminālprocesa ietvaros policijas darbinieki noskaidroja, ka luksofors pazuda iepriekšējā naktī laika posmā no plkst. 02:00 līdz plkst. 03:30. Laika gaitā pazudusī manta atradusies.

***
29. jūlijā ap plkst. 17:10 Ludzas nov. Cirmas pag. c. Zeļčeva uz ceļa Rēzekne-Ludza automašīna VW Passat iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur sadūrās ar automašīnu Ford Sierra. Transportlīdzekļu sadursmē cieta automašīnas Ford vadītājs un pasažiere, kā arī viens no VW pasažieriem, otrs pasažieris no medicīniskās palīdzības atteicās. Avāriju izraisījušā transportlīdzekļa vadītājs, rupji pārkāpjot Ceļu satiksmes noteikumu prasības, ceļu satiksmes negadījuma vietu atstājis. Operatīvās meklēšanas pasākumu rezultātā vadītājs noskaidrots un atrasts: izrādījās, ka tas bija kāds 1967. gadā dzimušais vīrietis. Izmeklēšana turpinās.

***
29. jūlijā ap plkst. 20:40 Cibals nov. Ciblas pag. no kādas neaizslēgtas pagrabtelpas nozagts jauniešu sporta velosipēds sarkanā krāsā. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Informāciju sagatavoja:
Jeļena Rutkovska,
Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore