LV EN

Piektdiena, 2022. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Mostly cloudy
-7°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

Laika posmā no š.g. 13. līdz 20. augustam VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēti 55 notikumi: 15 zādzības (tai skaitā 2 – no veikala, 3 – no mājas vai dzīvokļa, 3 – no transportlīdzekļiem), 7 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 2 ģimenes konflikti, 6 huligānisma gadījumi. Uzsākti 5 kriminālprocesi. Sastādīti 27 administratīvo pārkāpumu protokoli.
Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 55 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 3 gadījumos vadītāji atradās pie stūres alkohola reibuma stāvoklī (tai skaitā 1 mopēda vadītājs un 2 riteņbraucēji). Nedēļas laikā reģistrēti 5 ceļu satiksmes negadījumi, visas avārijas konstatētas Zilupes pusē. Cietušo un bojā gājušo nav.

***
13. augusta pēcpusdienā Ludzas novada Rundēnu pagastā no kādas mājas nozagta nauda – ap Ls 1135. Garnadzis naudu nozaga no ledusskapja, kura tā tika glabāta. Pēc dažām stundām uz aizdomu pamata par šīs zādzības izdarīšanu tika aizturēts 1990. gadā dzimušais vīrietis, kurš savu vainu atzina. Daļa nozagtās naudas atrasta. Aizdomās turētais agrāk tiesāts. Notiek tālākā izmeklēšana.

***
16. augustā konstatēts, ka Ludzas novada Isnaudas pagastā no kādas neapdzīvotas mājas nozagti dažādi metāla priekšmeti. Zādzība ir izdarīta laika posmā no š.g. jūlija sākuma līdz notikušā konstatēšanas brīdim.

***
Naktī uz 17. augustu ap plkst.03:30 kāds Lietuvas vadītājs konstatēja, ka no viņa kravas automašīnas VOLVO, kura bija novietota stāvēšanai Ludzā, Latgales ielā pie DUS „Latvijas nafta”, nozagtas mantas: navigators „Novitell”, rācija „Midland”, 2 mobilie telefoni – Samsung Galaxy un NOKIA, pase, personas identifikācijas karte, 2 transportlīdzekļu tehniskās pases, invalīda apliecība, Krievijas Federācijas 4000 rubļi, vadītāja apliecība un automašīnas atslēga. Pēc dažām stundām aizdomās par šī noziedzīga nodarījuma izdarīšanu tika aizturēts 1956. gadā dzimušais vīrietis no Jelgavas, agrāk tiesāts. Šobrīd ir atrasta tikai automašīnas atslēga. Policijas darbinieki turpina izmeklēšanu, nozagtās mantas tiek meklētas.
Gadījumā, ja tiks atrasta kāda no augstāk minētām nozagtajām mantām, policija lūdz iedzīvotājus nekavējoties paziņot par to, zvanot pa tālr.: 110, 65703800 vai personīgi griezties policijas iestādē. Iepriekš pateicamies par palīdzību!

***
17. augustā policijā saņemts paziņojums par to, ka Ludzā no pilsētas parka nozagta atkritumu tvertne. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

***
17. augustā ap plkst. 15:50 Kārsavā, Vienības ielā 1984. gadā dzimušais vīrietis kārtējo reizi izdarīja preču zādzību no veikala. Šoreiz vīrietis nozaga 2 litru tilpuma alus pudeli „Aldaris Pilzenes” Ls 1,71 vērtībā.

***
17. augustā ap plkst. 19:50 Ludzas novada Cirmas pagastā konflikta laikā 1977. gadā dzimušais vīrietis nodarīja miesas bojājumus 1959. gadā dzimušajai sievietei. Cietusī nosūtīta uz medicīnisko pārbaudi, lai noskaidrotu nodarīto miesas bojājumu smaguma pakāpi.

***
19. augustā ap plkst. 17:30 Ludzas novada Ņukšu pagastā kāds vīrietis nodarīja miesas bojājumus 1974. gadā dzimušajam vīrietim. Cietušais ar ķermeņa sasitumiem un kreisās rokas lūzumu nogādāts medicīnas iestādē. Tiek lemts jautājums par kriminālprocesa uzsākšanu.

Informāciju sagatavoja:
Jeļena Rutkovska,
Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore