LV EN

Piektdiena, 2022. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Cloudy
-7°C
 
A A A

Policija ziņo

Laika posmā no šī gada 30. aprīļa līdz 7. maijam VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Zilupes, Ciblas un Kārsavas novadu teritorijas, tika reģistrēti 50 paziņojumi par dažādiem notikumiem, tai skaitā 8 zādzībām ( 1 – no lielveikala, 5 – no dzīvokļa vai mājas), 4 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 3 ģimenes konfliktiem, 9 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 8 kriminālprocesi. Sastādīti 30 administratīvā pārkāpuma protokoli.
Satiksmes uzraudzības inspektori konstatēja 73 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 2 gadījumos vadītāji atradās pie stūres alkohola reibumā – 1 automašīnas vadītājs un 1 riteņbraucējs. Konstatēti 3 ceļu satiksmes negadījumi.

***
2. maijā no rīta Ludzas novada Rundēnu pagasta c. Opši kāds vīrietis, rokot tranšeju pie mājas, atrada kara laika lādiņu. Paziņots Zemessardzes Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas rotai.

***
3. maijā laika posmā Ludzas novada Cirmas pagastā.no plkst. 14:00 līdz plkst. 17:00 saimnieces īslaicīgas prombūtnes laikā pagaidām nenoskaidrota persona pa logu iekļuva iekšā un izdarīja mantu zādzību. Garnadža guvums – paklājs 3×4 m. Uzsākts kriminālprocess. Vainīgā persona un nozagtā manta tiek meklēti.

***
3. maijā ap plkst.19:00 Kārsavā, Telegrāfa ielā tika sabojāta automašīna VW Passat, kura atradās kādas daudzdzīvokļu mājas pagalmā. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

***
3. maijā plkst.19:05 konstatēta kārtēja preču zādzība no lielveikala Ludzā: 1989. gadā dzimušais vīrietis, būdams alkohola reibumā, nozaga pārtikas produktus Ls 3,40 vērtībā – desu un šokolādes. Uzsākts kriminālprocess. Vīrietis agrāk jau bija nonācis policijas redzeslokā.

***
6. maijā Ludzā, Biržas ielā pēc kopīgas alkohola lietošanas ar nepazīstamām personām, mājas saimnieks konstatēja, ka pēc viesu aiziešanas pazuda viņam piederošas mantas. Nodarītā materiālā zaudējuma apmērs – Ls 400. Policija veic tālāku izmeklēšanu.

Informāciju sagatavoja:
Jeļena Rutkovska,
Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore