LV EN

Otrdiena, 2022. gada 06. decembris
Niklāvs, Niks, Nikolajs
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Policija ziņo

Laika posmā no š.g. 1. līdz 8. oktobrim VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēti 55 notikumi: 14 zādzības (tai skaitā 2 –  no veikaliem, 2 – no mājas, 3 – no automašīnām; nozagtas 2 automašīnas, abas atrastas), 6 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 4 huligānisma gadījumi, 2 ģimenes konflikti. Uzsākti 17 kriminālprocesi. Sastādīti 23 administratīvā pārkāpuma protokoli.
Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 40 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 1 gadījumā vadītājs atradās pie stūres alkohola reibuma stāvoklī. Šoreiz tas ir mopēdists, kuram konstatētas 2,1 promiles alkohola koncentrācija. Nedēļas laikā reģistrēti 3 ceļu satiksmes negadījumi, cietušo un bojā gājušo nav.

***
1. oktobrī tika uzsākts kriminālprocess par to, ka Zilupes novada Zaļesjes pagastā policijas darbinieki, veicot kratīšanu kādā mājā, atrada un izņēma nelikumīgi glabāto munīciju – 9 patronas.

***
3. oktobrī ap plkst. 14:05 Ludzas novada Isnaudas pagasta Istalsnas ciemā 1971. gadā un 1976. gadā dzimušie vīrieši gar autoceļa izraka un mēģināja nozagt SIA „Lattelekom” piederošus kabeļus. Zagļi tika aizturēti notikuma vietā. Nodarītā materiālā zaudējuma apmērs tiek noskaidrots. Viens no vīriešiem ir agrāk tiesāts.

***
4. oktobrī policijā saņemts paziņojums, ka Zilupes novada Zaļesjes pagastā tika apzagta kāda nedzīvojamā māja. Konstatēts, ka zādzība izdarīta laika posmā no š.g. 15.septembra līdz notikušā konstatēšanas brīdim. Garnadži iekļuva mājā pa logu un nozaga mēbeles, ledusskapi un mikroviļņu krāsni. Nozagtās mantas un vainīgās personas tiek meklētas.

***
6. oktobrī Ludzā, Lielā Ezerkrasta ielā, pagaidām nenoskaidrotos apstākļos, no kādas automašīnas MAZDA pazuda mobilais telefons.  


Informāciju sagatavoja:
Jeļena Rutkovska,
Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore