LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Clear
-4°C
 
A A A

Policija ziņo

Laika posmā no š.g. 25. aprīļa līdz 2. maijam Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēti 83 ziņojumi par dažādiem notikumiem: 13 zādzībām (tai skaitā 7 – no dzīvokļa vai mājas ), 6 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 6 ģimenes konfliktiem, 5 huligānisma gadījumiem. Konstatēta patvaļīga meža cirte Ciblas nov. Zvirgzdenes pagasta teritorijā. Uzsākti 18 kriminālprocesi. Sastādīti 31 administratīvā pārkāpuma protokols.

Satiksmes uzraudzības inspektori konstatēja 45 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 9 (!) gadījumos vadītāji atradās pie stūres alkoholisko dzērienu iespaidā, to starp 5 automašīnas vadītāji un 4 velosipēdisti. Notika 2 ceļu satiksmes negadījumi – cietušo un bojā gājušo nav.

***

25.aprīlī Zilupes nov. Zaļesjes pag. kāda sieviete konstatēja, ka no viņas mājas nozagts fotoaparāts”NIKON”. Policijas noskaidro apstākļus.

***

26.aprīlī agri no rīta ap plkst.06:10 policijā saņemts paziņojums, ka Ludzā, kādā kafejnīcā notikusi iekļūšana. Nostrādāja signalizācija, operatīvi rīkojoties, notikuma vietā tika aizturēts pārkāpējs. Garnadža guvums – alkoholiskie dzērieni. Aizturēšanas laikā 1950.gadā dzimušais vīrietis atradās alkohola reibumā.

***

Naktī uz 27.aprīli Ludzā, pagaidām nenoskaidrotas personas, izsitot logus, iekļuva katlu mājā. Pārkāpēji sabojāja ārējo durvju atslēgu un centrālo siltumenerģijas skaitītāju. Uzsākts kriminālprocess par tīšu mantas bojāšanu. Nodarīta materiāla zaudējuma apmērs- Ls 1000. Vainīgas personas tiek meklētas. Izmeklēšana turpinās.

***

26.aprīlī ap plkst.21:00 Ludzā, Parku ielā no kāda dzīvokļa nozagts motorzāģis Oleo-Mac. Uzsāktā kriminālprocesa ietvaros vainīga persona noskaidrota – to ir izdarījis 1988.gadā dzimušais vīrietis.

***

Naktī uz 28.aprīli Ludzā, Kr.Barona ielā no kādas SIA telpām tika izdarīta mantu zādzība: nozagti daudzi veļas mazgājamo mašīnu motori. Daudzums noskaidrojas. Saistībā ar notikušo tika aizturēts 1970.gadā dzimušais vīrietis. Daļēji nozagtas mantas atrastas. Agrāk šīs vīrietis jau bija nonācis policijas redzeslokā par dažādu likuma pārkāpumu izdarīšanu.

***

29.aprīlī no rīta konstatēts, ka Ludzā, Raiņa ielā centrālā laukumā tika izdemolēta Lieldienu svētku noformējuma kompozīcija. Saistīto ar notikušo personības tiek noskaidrotas. Policija turpina izmeklēšanu.

***

29.aprīlī Kārsavas nov. Mērdzenes pag. no kādas būvniecības tehnikas nozagtas dažādas detaļas no metāla. Zādzības izdarīšanas laika periods noskaidrojas. Nodarīts zaudējums Ls 7012 apmērā. Izmeklēšana turpinās.