LV EN

Otrdiena, 2023. gada 31. janvāris
Tekla, Violeta
Ludza
Mostly cloudy
0°C
 
A A A

Policija ziņo

Laika posmā no š.g. 16. līdz 23.maijam Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēts 55 ziņojumi par dažādiem notikumiem: 13 zādzībām (tai skaitā 7 – no dzīvokļa vai mājas),4 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 4 ģimenes konfliktiem, 10 huligānisma gadījumiem. Konstatēta patvaļīga koka cirte Ludzas nov. Cirmas pagasta teritorijā, uzsākts kriminālprocess. Uzsākti 11 kriminālprocesi. Sastādīti 32 administratīvā pārkāpuma protokoli.
Satiksmes uzraudzības inspektori konstatēja 68 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 1 gadījumā vadītājs atradās pie stūres alkoholisko dzērienu iespaidā – tas bija mopēdists. Notika 7 ceļu satiksmes negadījumi bez smagām sekām, tai skaitā 4 – Ludzas apvidū, 2 avārijas – Zilupes virzienā un 1 ceļu satiksmes negadījums Kārsavā), cietušo un bojā gājušo nav.

***
16.maijā policijā saņemts paziņojums, ka Ciblas nov. Ciblā no kādas neapdzīvotas mājas pazuda elektroskaitītājs. Policijas noskaidro notikušā apstākļus.

***
18.maijā policijā griezās kāds iedzīvotājs, kurš konstatēja, ka Ludzas nov. Pildas pag. no privātmājas nozagta nauda un mobilais telefons. Nodarīta materiāla zaudējuma apmērs – ap Ls 800.

***
18.maijā ap plkst.16:55 Ludzas nov. Cirmas pagasta teritorijā policijas darbinieki, veicot operatīvas darbības, aizturēja vīrieti, pie kura atrada polietilēna maisiņu sainīti, kurā atradās narkotikām līdzīga viela. Uzsākts kriminālprocess. Minētā persona – 1993.gadā dzimušais vīrietis agrāk jau vairākas reizes bija nonācis policijas redzeslokā par līdzīgiem noziedzīgiem nodarījumiem, kā arī par zādzību izdarīšanu. Vīrietim piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.
***
19.maijā policijā saņemts paziņojums, ka Ludzā no kāda transformatora nozagtas vara detaļas.

***
19.maijā Ludzas nov. Istras pag. Vecslabadā no kādas ēkas nozagti elektromotori. Zādzība izdarīta laika posmā no 14.maija līdz noziedzīga nodarījuma konstatēšanas brīdim. Notiek apstākļu noskaidrošana.

***
19.maijā ap plkst.16:05 Zilupē, Stacijas ielā kāds vietējais vīrietis iedeva piezvanīt savu mobilo telefonu SAMSUNG paziņam. Bet vīrietis nav atdevis telefonu tā saimniekam un ar svešu mantu aizgājis prom.

***
20.maijā saņemts paziņojums, ka Ludzā, Stacijas ielā no kāda apžogota pagalma nozagti metāllūžņi – apmēram 1000 kg.

***
20.maijā Ludzā, Baznīcas ielā no kādas neapdzīvotas mājas nozagti elektriskie virtuves piederumi. Materiālais zaudējums – ap Ls 300. Mantu zādzība izdarīta laika posmā no Lieldienu svētkiem līdz 20.maijam.

***
21.maijā ap plkst.15:25 Kārsavā, Malnavas ielā no kādas automašīnas nozagts maks ar dokumentiem. Manta nozagta no neaizslēgta transportlīdzekļa. Pazudusī manta un vainīga persona tiek meklētas.

Informāciju sagatavoja:
Jeļena Rutkovska,
Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore